Strzelczyni, 19 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 19 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden zwykły dzień w kalendarzu, postaraj się w jakiś sposób tchnąć w niego ducha, nie pozwól aby przypływy melancholii unicestwiły twoje zamysły.

zdrowie: ostrzegam, że dzisiejszego dnia twoja kondycja jest zupełnie niezadowalająca, to jest niedobry czas do ciężkiej pracy.

miłość: włóż dużo serca w swoje relacje, gdyż przypuszczalnie przyszedł kiepski okres w związku.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelczyni urodzona dnia 19 grudnia lubi zachowywać się egoistycznie, nie obchodzi jej rozwój dobrych powiązań z ludźmi, inne osoby muszą rozwikływać jej problemy i do celów potrafi podążać nawet przez czyjąś szkodę. To osobnik aktywny, męczy ją leniuchowanie i wyśmienicie daje sobie radę z niespokojną pracą. Często bywa niestała, nie umie zdecydować się na jedną opinię i potrafi nagle zniechęcić się niedługo przed osiągnięciem finału, a zatem niezmiernie kiepsko spełnia się jako rodzic lub pedagog. Uwielbia zachowywać się agresywnie, z furią przypuszcza szturm na znajdujące się na drodze ograniczenia, mężnie zmaga się z trudnościami i jest niebezpieczna względem oponentów. Częstokroć bywa autokratyczna, działa jak chuligan i ocenia jako zagrożenie ludzi niepotwierdzających jej punktu widzenia, a więc często natrafia na bierny opór dla swoich działań. Cechuje się elastycznością, dobrze sprawdza się nawet w okolicznościach ciężkiego stresu, pojęcie „niemożliwe” nie znajduje się w jej zasobie językowym i umie dostosować się do zmieniających się warunków. Lubi zachowywać się konsekwentnie, systematycznie prze do mety, przeszkody nie potrafią szybko jej zrazić, jednak częstokroć nie starcza jej polotu koniecznego w nagłych sytuacjach. To jednostka ekstrawertyczna, ubóstwia obcować z przyjaciołami, nosi w duszy niewyczerpane mrowie historyjek, jednakże często na nieszczęście nie umie zmilczeć w odpowiednim momencie. Znamionuje się cierpliwością, upór pomaga jej wychwycić zależności niezauważalne dla pozostałych osób, umie cierpliwie zagłębiać się w cudze gawędy i częstokroć raduje ją wędkowanie.
Jest to osobnik bystry, zwykle rozpoczyna aktywność od razu i bez ociągania i wkurzają ją problematyczne sytuacje wymagające wieloaspektowej analizy. Jest to człowiek samodzielny, decyzje podejmuje na kanwie osobistych rozważań, toteż niech ci nie wydaje się, iż będzie poważała twoje dyspozycje i restrykcje. To osoba wesoła, w każdym wypadku spoziera z nadzieją w nadchodzący czas, obawa przed popełnieniem błędu nie obezwładnia jej, więc chętnie podejmuje się eksploracji niepoznanych wcześniej terytoriów. To jednostka silna, z reguły pracuje żywiołowo i dynamicznie, potrafi wydębić wykonanie wydanych zaleceń oraz radośnie podchodzi do wszelkich korzystnych przemian w życiu. Jest to osobnik przezorny, dokłada starań, by nie reagować bez zastanowienia, bacznie ogląda dostępne predykcje i statystyki oraz nie ufa konceptom wykonanym na kolanie. To człowiek popędliwy, ujawnia stanowczo całej planecie, że pozornie nieuporządkowane prace też umieją zapewniać efekty i nie trzeba przesadnie przedobrzać z ciągłym panowaniem nad sobą. Często bywa nierozważna, postrzega się za niezniszczalną oraz wykonuje pracę częstokroć pośpiesznie i niespecjalnie precyzyjnie, choć nieraz autentycznie dopisuje jej los. Jest to osoba pobieżna, nie deprymują jej bałagan i pośpiech, lecz jej natychmiastowe wybory często niestety dają się poznać jako błędne, dlatego nie radzi sobie z ocenianiem bardziej wyrafinowanych kwestii. To osobnik dzielny, nie zatrważają jej nijekie przeciwności, ponieważ dąży do tego, by przeważnie nie bać się z góry i pragnie żyć energicznie.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 19 grudnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.