Strzelczyni, 16 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 16 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jeszcze jeden typowy poranek, spróbuj go w jakiś sposób ocieplić, nie gódź się żeby wygłupy horoskopu zniszczyły twoje projekty.

zdrowie: to chwila zupełnie niezgorszej wydajności, nie lękaj się zmagać się o kolejne dni.

miłość: sądzę, że swoją miłość uznajesz za coś zbytnio oczywistego, wypracowanie zadowolenia wymaga w tej dziedzinie poważniejszego wkładu.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelczyni urodzona dnia 16 grudnia charakteryzuje się wszechstronnością, podejmuje decyzje błyskawicznie i efektywnie, słowo „niemożliwe” nie występuje w jej doktrynie życiowej i pociąg do udoskonalania jest jej niezmienną własnością. Bywa apodyktyczna, pragnie podbić całą kulę ziemską i czyjś sprzeciw nie ma dla niej znaczenia, a zatem umie prowokować rebelie pośród swoich podkomendnych. Bywa egoistyczna, znamionuje ją niedobór empatii i nie obchodzi jej wzmocnienie korzystnych stosunków z ludźmi. Bywa jednostką błyskotliwą, jest źródłem przeróżnych koncepcji, bardzo uwielbia przyciągać wzrok otoczenia, lecz często posiada też nadmiernie wybujałe mniemanie o sobie. Lubi zachowywać się agresywnie, realizuje ryzykowne projekty, zachowuje się porywczo i choćby astronomiczne ograniczenia nie potrafią jej powstrzymać. Jest to osobnik cierpliwy, częstokroć jest kapitalnym przewodnikiem, sprawdza się w roli uznanego nauczyciela i umie cierpliwie oczekiwać na stosowny moment. To osoba metodyczna, wykonuje pracę bez zbędnych sprintów, działa w sposób rozsądny i zaplanowany, jednak czasem zbyt przywiązuje się do uprzednio wymyślonych pomysłów. Jest to człowiek przebojowy, ubóstwia konstruować nowe rzeczy, doskonale znosi stresującą mordęgę i drażni ją brak zajęcia. Często bywa niekonsekwentna, częstokroć nie wystarcza jej konsekwencji i częściej od innych modyfikuje sąd odnośnie sposobu swojego działania, dlatego niezwykle marnie radzi sobie jako rodzic lub instruktor.
To osobnik zaradny, postanowienia obiera na kanwie własnych rozważań, zatem zawiedzie cię spodziewanie się, że posłucha zakomunikowanych jej przykazań. To jednostka nieroztropna, nie lęka się zagrożeń oraz pracuje często prędko i niezbyt pieczołowicie, choć nierzadko autentycznie sprzyja jej szczęście. Jest to człowiek spontaniczny, ukazuje stanowczo światu, iż pozornie chaotyczne prace też potrafią dostarczać wyników i należy sobie pozwolić na żywiołowe smakowanie doznań i wyrażanie się. To osobnik pobieżny, jest niezmiernie bystra, jednakże jej błyskawiczne wybory częstokroć na nieszczęście dają się poznać jako niewłaściwe, a więc często ciska się chaotycznie i bez przyjętego kursu. Jest to jednostka odważna, nie zatrważają jej nijekie przeciwności, albowiem umie pokonać swój strach i objawia opanowanie nie patrząc na okoliczności. To człowiek gwałtowny, prezentuje właściwy kierunek bardziej niemrawym od siebie, natychmiast adaptuje się do oczekiwań sytuacji i męczy ją wymóg poczekania na cudze decyzje. To osoba radosna, mocno pokłada ufność w swojej pomyślności, popełnione gafy uznaje za skarbnicę użytecznej mądrości, toteż nie gubi odwagi nawet w nieprzyjemnych warunkach. To jednostka ostrożna, stroni od nierozważnych aktywności, dokładnie planuje wszelkie akcje oraz nie darzy zaufaniem konceptów utworzonych na kolanie. Znamionuje się zdecydowaniem, z reguły żyje bystro i na wysokich obrotach, jeśli to konieczne, nieustępliwie i rzetelnie argumentuje swoje osądy i nie pozwala się zdezorientować.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 16 grudnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.