Strzelczyni, 11 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 11 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek jakich wiele, spróbuj go ożywić, nie gódź się żeby wybryki horoskopu zniweczyły twoje projekty.

zdrowie: bywało lepiej, zajmij się jakąś typową pracą.

miłość: znudzenie w związku, osiągnięcie zadowolenia domaga się w tej dziedzinie poważniejszego zaangażowania.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Pani strzelec urodzona dnia 11 grudnia bywa osobą kłótliwą, odczuwa pociąg do adrenaliny i wydaje się naturalnym awanturnikiem. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, okazuje upór i uporządkowanie, potrafi się właściwie mobilizować, jednak umie być zbytnio sztywna w nieprzewidzianych sytuacjach. To jednostka wytrwała, często ekscytuje ją wędkowanie, częstokroć jest idealnym przewodnikiem i potrafi cierpliwie oczekiwać na właściwą okazję. To człowiek przebojowy, posiada nieskończone pokłady energii i ubóstwia stwarzać nowatorskie projekty. To osobnik towarzyski, jest źródłem różnorodnych koncepcji, ma w duszy niezliczony zapas opowiadań, lecz często posiada również nazbyt pochlebne zdanie o sobie. Częstokroć bywa apodyktyczna, jest urodzonym ucieleśnieniem szeryfa i często nie zdaje sobie sprawy z publicznego odbioru swojej persony, a zatem marnie radzi sobie podczas zespołowych działań. Bywa jednostką samolubną, umie na zimno eksploatować pozostałe osoby i z trudem oddaje coś innym ludziom. Jest to osobnik niestały, jej postawy i przeświadczenia częstokroć są wieloznaczne i potrafi gwałtownie zrezygnować na moment przed uzyskaniem celu, często drażni swoich wspólników. Znamionuje się wszechstronnością, nie marnuje minut na bezpłodne gderanie, skłonność do optymalizacji jest jej niezmienną właściwością i jeśli trzeba, umie stworzyć komputer z papieru i żyłki.
To jednostka bystra, odstrasza ją niedobór wyników swoich bieżących prac i błyskawicznie dostosowuje się do potrzeb okoliczności. To osoba dzielna, nie przerażają jej jakiekolwiek przeciwności, gdyż dobrze spełnia się w zagmatwanych warunkach i wykazuje dużą samodyscyplinę. To człowiek pobudliwy, manifestuje wyraźnie światu, iż niby przypadkowe działania też potrafią zapewniać rezultaty i winno się sobie pozwolić na spontaniczne smakowanie doznań i wyrażanie się. To jednostka nieuważna, nie odstręczają jej harmider i pośpiech, aczkolwiek decyzja zwykle poprzedza u niej ocenę kwestii, zatem nie umie uporać się z ocenianiem bardziej rozbudowanych spraw. To osobnik optymistyczny, niezachwianie wierzy w swój dobry los, popełnione błędy postrzega jako kopalnię cennej nauki, więc wspaniale sprawdza się w zadaniach wypełnionych niebezpieczeństwem. Jest to osoba rozważna, usiłuje nie odpowiadać intuicyjnie, układa skomplikowane harmonogramy oraz nie wierzy konceptom wykonanym niestarannie. Częstokroć bywa nieroztropna, lubi niepotrzebnie kusić los i nie troszczy się o staranność zleconych jej spraw, mimo że zna tę swoją niedoskonałość. Cechuje się niezależnością, nie znosi wszelkich restrykcji i praw, toteż niech ci nie roi się, że usłucha przedstawionych jej przykazań. Jest to człowiek zdecydowany, z reguły pracuje żywiołowo i żwawo, potrafi wymóc wykonanie zarządzonych zarządzeń oraz radośnie podchodzi do wszelkich korzystnych zmian w otoczeniu.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 11 grudnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.