Strzelczyni, 10 grudnia ☆ Panie

Strzelczyni, 10 grudnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać wyjątkowe nastawienie, wyrusz podbijać świat.

zdrowie: spotykały cię przedtem bardziej energiczne dni, weź się do jakieś rutynowej aktywności.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swój związek, ponieważ przypuszczalnie ujawnią się w tym obszarze pewne problemy.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelczyni urodzona dnia 10 grudnia lubi zachowywać się egoistycznie, powiązania dwustronne oznaczają dla niej uzyskiwanie zarobków, do zamierzeń umie zmierzać nawet przez ludzką niedolę i tylko jej indywidualne problemy są znaczące. Jest to osobnik autokratyczny, nienawidzi krytykowania własnych nakazów i zwracanie się do jej rozumu częstokroć nie przynosi efektów, a więc marnie sprawdza się podczas grupowych zajęć. To osoba niestała, nie potrafi obstawać przy zdyscyplinowanych zobowiązaniach i umie raptownie zrezygnować na moment przed osiągnięciem mety, dlatego niezwykle trudno wszczyna się z nią dyskusje. Jest to człowiek wszechstronny, nie gubi dni na czcze narzekanie, wyśmienicie znajduje się nawet w warunkach silnego chaosu i potrafi dopasować się do płynnych okoliczności. Jest to jednostka zorganizowana, umie doprowadzić swoje plany do pomyślnego zakończenia, potrafi się adekwatnie mobilizować, jednak umie być zanadto sztywna w zaskakujących sytuacjach. Bywa napastliwa, posiada zamiłowanie do adrenaliny i jest straszliwa w stosunku do rywali. To osobnik ekstrawertyczny, opowiada o swoich najsubtelniejszych rozważaniach, przechowuje w duszy nieskończony zasób przypowieści, ale potrafi także irytować trajkotaniem na okrągło o jakiejś sprawie. Charakteryzuje się wytrwałością, umie być pobłażliwym i empatycznym kolegą, często raduje ją łowienie ryb i potrafi zrealizować zadania niezmiernie nieciekawe dla pozostałych osób. To jednostka przebojowa, inspiruje współpracowników swoim nieposkromionym wigorem, pragnie funkcjonować w nieprzerwanym pędzie i relaksuje się dynamicznie.
Częstokroć bywa nieuważna, umie szybko zbadać ogromną ilość informacji, jednakże jej szybkie wybory często niestety okazują się nieodpowiednie, więc nie umie uporać się z roztrząsaniem bardziej złożonych kwestii. Cechuje się stanowczością, podąża do finału bez zbędnych rozterek, chętnie urzeczywistnia wielkie przełomy i przemiany oraz radośnie przyjmuje wszelkie pozytywne innowacje w rzeczywistości. Jest to człowiek bystry, zniechęca ją deficyt wyników swoich aktualnych prac, sfrustrowana przypatrywaniem się cudzej nieudolności ma ochotę częstokroć sprokurować coś w pojedynkę i zazwyczaj rozpoczyna aktywność natychmiast i bez odwlekania. Znamionuje się samodzielnością, postanowienia obiera na kanwie osobistych przemyśleń, a zatem bezsensem jest przewidywanie, iż podporządkuje się zaordynowanym jej instrukcjom. Charakteryzuje się rozwagą, wystrzega się nieostrożnych działań, cierpliwie przepatruje istniejące ekstrapolacje i dane statystyczne oraz nie darzy zaufaniem projektów utworzonych niestarannie. Cechuje się odwagą, bardzo rzadko jest zaniepokojona nietypowymi trudnościami, bo stara się zwykle nie zamartwiać się przed czasem i ubóstwia działać energicznie. To osoba pogodna, zawsze zerka z nadzieją w jutro, cieszą ją nieznane wyzwania i przeżycia, zatem ochoczo podejmuje się sondowania niezbadanych wcześniej terenów. Uwielbia zachowywać się nieostrożnie, postrzega się za niezniszczalną oraz czasami potrafi nie zwrócić uwagi na niemal oczywiste zagrożenie, choć momentami autentycznie sprzyja jej passa. Jest to osobnik pobudliwy, ukazuje sobą całkiem nonsensowny światopogląd, że egzystencja pod przymusem harmonogramu nie jest najtrafniejszym pomysłem i nie potrzeba nadmiernie przedobrzać z bezustanną samokontrolą.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 10 grudnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.