Strzelczyni, 27 listopada ☆ Panie

Strzelczyni, 27 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nastrój w marnym stanie, będzie ci potrzene wiele hartu ducha, żeby nie przeputać całego dnia na zbędnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: to czas zupełnie niezgorszej wydajności, ruszaj pewnie przed siebie udowodnić wszystkim, na co cię stać.

miłość: chyba swój związek postrzegasz jako coś nadmiernie oczywistego, postaraj się zadziwić w tej kwestii najbliższą osobę.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelczyni, która przyszła na świat w dniu 27 litopada, to osobnik cierpliwy, umie wykonać sprawy niezwykle odstręczające dla innych ludzi, umie z uwagą słuchać czyichś historii i często bawi ją wędkowanie. Jest to osoba władcza, uznaje się za jednostkę fachową w każdym zagadnieniu i cudzy protest nie posiada dla niej znaczenia, a zatem częstokroć napotyka niejawne nieposłuszeństwo względem swoich działań. Cechuje się zdyscyplinowaniem, ukazuje wytrwałość i samodyscyplinę, funkcjonuje w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak potrafi być nadmiernie sztywna w nietypowych sytuacjach. Często bywa agresywna, pędzi odważnie przed siebie, pragnie toczyć walki i z marszu przypuszcza szturm na piętrzące się na swej trasie przeciwności. To osobnik energiczny, wspaniale radzi sobie z niespokojną harówką i wyzwania przezwycięża przebojowo. Uwielbia zachowywać się egoistycznie, do celów umie podążać choćby przez ludzką szkodę i ludzie dookoła muszą dbać o jej dobrostan. To jednostka chwiejna, jej oceny i postawy częstokroć są niespójne i częściej od innych modyfikuje osąd odnośnie kierunku swojej aktywności, często denerwuje swoich współpracowników. To osobnik wszechstronny, zaskoczenie to u niej nastrój autentycznie rzadki, doskonale radzi sobie na dowolnym etacie i charakteryzują ją najrozmaitsze, pionierskie projekty. To osoba błyskotliwa, jest naturalnym aktywistą, eskorta szerokiej publiczności implikuje dla niej najwspanialszą zabawę, ale na nieszczęście potrafi również uważać się za ósmy cud świata.
Jest to człowiek powierzchowny, jest niezmiernie inteligentna, jednakże decyzja zwykle uprzedza u niej analizę kwestii, dlatego nie urzeczywistnia z reguły doniosłych diagnoz i poszukiwań. To osobnik spontaniczny, personifikuje sobą dość bezsensowną koncepcję, iż egzystencja pod przymusem kalendarza nie jest optymalną opcją i częstokroć nasze odruchowe zachowania okazują najwyższą skuteczność. To osoba gwałtowna, drażnią ją zawiłe sytuacje narzucające konieczność wieloaspektowego rozważenia, zdecydowanie wyrywa się rozważaniami przed własną grupę i wszelki problem chce rozsupłać od razu. To człowiek nieustraszony, nie trwożą jej żadne kłopoty, albowiem dokłada starań, by przeważnie nie bać się przed czasem i ubóstwia pracować w biegu. Charakteryzuje się dalekowzrocznością, to rozważny i wytrawny planista, kreuje wyrafinowane harmonogramy oraz nie darzy zaufaniem konceptów wykonanych byle jak. To jednostka stanowcza, na ogół żyje gwałtownie i żwawo, nie doznaje niechęci przed unicestwianiem istniejącego porządku i nie odstępuje od realizacji dalekosiężnych planów dla przelotnego i iluzorycznego wytchnienia. Jest to osobnik samodzielny, nienawidzi jakichkolwiek dogmatów i barier, zatem niech ci nie wydaje się, że będzie poważała twoje polecenia i restrykcje. To człowiek optymistyczny, tryska ożywczą energią, lubi czerpać wiedzę o nieznanych dziedzinach, więc rewelacyjnie sprawuje się jako odważny reformator. Bywa osobą krótkowzroczną, pragnie bezcelowo stąpać po kruchym lodzie oraz chwilami umie przeoczyć pozornie niekwestionowane niebezpieczeństwo, chociaż wie o tej swojej niedoskonałości.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 27 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.