Strzelczyni, 25 listopada ☆ Panie

Strzelczyni, 25 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć wyśmienite podejście do życia, udaj się ujarzmiać swoje otoczenie.

zdrowie: energia wprost wypełnia cię, wykorzystaj ten fakt najdoskonalej, jak tylko się da.

miłość: twój temperament rozkwita, twoje pragnienia właśnie mają szansę się spełnić.

żywioł ogień
jakość zmienna
natura męska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 3 i 9
Strzelczyni urodzona w dniu 25 litopada jest to osobnik władczy, łaknie rzucić na kolana cały świat i czyjś opór nie ma dla niej znaczenia, dlatego marnie sprawdza się podczas kolektywnych działań. Lubi zachowywać się konsekwentnie, systematycznie zmierza do finału, trudności nie umieją łatwo jej zdeprymować, jednak potrafi być zbytnio formalna w nieprzewidzianych okolicznościach. To jednostka ekstrawertyczna, jest centralną gwiazdą wszelkiej zabawy, niezwykle uwielbia zwracać na siebie uwagę, jednakże często niestety nie umie zamilczeć w odpowiednim momencie. Jest to człowiek aktywny, ożywia współpracowników swoim bezgranicznym żarem, nie lęka się wysiłku i płonie niezwykłym światłem. Charakteryzuje się wszechstronnością, doskonale spełnia się na każdej posadzie i wyraz „niewykonalny” nie egzystuje w jej słowniku. Znamionuje się wojowniczością, choćby astronomiczne przeszkody nie potrafią jej przystopować, działa wyniośle i ziszcza oryginalne zamierzenia. Częstokroć bywa niekonsekwentna, nie umie wybrać jednej opinii i potrafi znienacka zrezygnować na moment przed uzyskaniem celu, dlatego bardzo trudno zaczyna się z nią negocjacje. Bywa osobą samolubną, stosunki społeczne znaczą dla niej otrzymywanie korzyści i ludzie dokoła muszą interesować się jej stanem psychicznym. Cechuje się cierpliwością, umie być wielkodusznym i empatycznym kumplem, na studiach często osiąga dobre wyniki i nieustępliwość w kroczeniu do mety częstokroć dopomaga jej osiągnąć finansowy dobrobyt.
Jest to osobnik szybki, odważnie wypada myślami przed własną grupę, wszelką sprawę chce rozwikłać natychmiast i odstręcza ją niedostatek rezultatów swoich obecnych prac. Jest to jednostka dalekowzroczna, to przezorny i wytrawny przywódca, rozpatruje najrozmaitsze harmonogramy wydarzeń oraz nie polega na konceptach stworzonych niestarannie. Charakteryzuje się niezależnością, nie lubi jakichkolwiek restrykcji i zasad, a więc niech ci nie zdaje się, że będzie liczyła się z twoimi przykazaniami i zakazami. Znamionuje się pogodą, cieszy się istnieniem, lęk przed zrobieniem pomyłki nie zatrzymuje jej, a zatem nie traci pogody ducha nawet w nieprzyjemnych sytuacjach. To osobnik pobieżny, jest niezmiernie rozumna, lecz wybór zwykle prześciga u niej przemyślenie rzeczy, więc często sama nie pojmuje w pełni swoich ruchów. Jest to osoba silna, dąży do finału bez bezsensownych wątpliwości, chętnie toczy walki z innymi oraz radośnie wita wszelkie pomyślne zmiany w rzeczywistości. Jest to człowiek odważny, potrafi wykonać zadania niemożliwe dla innych ludzi, bo wyśmienicie radzi sobie w zagmatwanych warunkach i okazuje duże panowanie nad sobą. Bywa osobnikiem nierozważnym, uznaje się za niepokonaną oraz wykonuje pracę częstokroć pośpiesznie i mało starannie, choć niejednokrotnie autentycznie dopisuje jej passa. Uwielbia zachowywać się spontanicznie, jest bezgranicznie przekonana, iż na pierwszy rzut oka nieskładne działania też umieją zapewniać efekty i powinno się sobie pozwolić na nieujarzmione przeżywanie doznań i uzewnętrznianie się.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ strzelczyni, 25 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.