Skorpionica, 08 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 08 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać genialne nastawienie, wyrusz podbijać ziemię.

zdrowie: kondycja Ci dziś dopisuje, nie obawiaj się walczyć o kolejne dni.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię niewskazany moment na zawieranie kolejnych związków, najsensowniej będzie spędzić czas w domu i zająć się ćwiczeniom.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpionka urodzona dnia 8 litopada cechuje się opiekuńczością, szczodrobliwie wspomaga przyjaciół w swoim pobliżu i bardziej ceni przyjaźń niż zamożność, więc ma szansę zawieść w zderzeniu z surowym życiem. Jest to osoba wrażliwa, ufa czarnoksięstwu, nie poważa typowo logicznego podejścia, zatem dzisiejsze otoczenie często nie odpowiada jej. Charakteryzuje się wytrwałością, częstokroć jest fenomenalnym nauczycielem, umie zrealizować sprawy niezwykle nieciekawe dla normalnych ludzi i radzi sobie w charakterze lubianego przewodnika. Znamionuje się nietowarzyskością, pragnie bujać w obłokach, w swoich indywidualnych fantazjach, potrafi poświęcić cały dzień niezrozumiałym zajęciom, jednakże umieszczona na eksponowanym miejscu traci wiele ze swojego uroku. Jest to jednostka metodyczna, pracuje bez zbędnych zrywów, przeciwności nie umieją prędko jej zrazić, jednak niejednokrotnie zbyt obstaje za już stworzonymi planami. To osobnik wierny, potrafi być doskonałym kompanem pomocnym w problemach, jest bardzo chwalona przez współtowarzyszy, aczkolwiek jej spontaniczny legalizm umie być przyczyną przypływów niechęci. Bywa niestała, nie potrafi wykazywać się konsekwentnymi decyzjami i zbyt często zmienia ocenę odnośnie metody swojej pracy, często chwyta się różnorodnych profesji.
To osoba tolerancyjna, umie przyjaźnić się z ludźmi o nadzwyczaj rozbieżnych poglądach i jednostek różnych i egzotycznych nie uważa natychmiast za niebezpieczeństwo, toteż próbuje stronić od zaślepionych maniaków pochłoniętych głoszeniem najdoskonalszych koncepcji. To osobnik flegmatyczny, jakiekolwiek scenariusze funkcjonują dla niej wyłącznie jako abstrakcja, do własnych zadań ustosunkowuje się tak, jakby bardzo dobrze czuła się przy takim trwonieniu żywota. To człowiek samodzielny, autentycznie przepada za totalną autonomią wyboru, a zatem niech ci nie wydaje się, iż podporządkuje się wydanym jej poleceniom. Częstokroć bywa religijna, jest otwarta na czyjeś doznania i kłopoty i jej dzieła potrafią niezmiernie poruszać, a więc fundamentalne jest dla niej odnalezienie odbiorców dla swoich wytworów. Jest to jednostka ksenofobiczna, przeciwstawia się każdemu sądzącemu inaczej, na całej całej planecie tylko ona widzi rzeczy adekwatnie, dlatego umie dogadać się jedynie ze zbliżonym do niej pomyleńcem. Uwielbia zachowywać się pasywnie, grzebie się oczekując, aż sytuacja zostanie załatwiona poprzez innych, zatrzymując ją w rozkosznym odrętwieniu. Jest to osoba zdecydowana, zwykle żyje gwałtownie i na wysokich obrotach, jeśli trzeba, odważnie i konkretnie argumentuje swoje osądy oraz z radością wita wszelkie pomyślne zmiany w rzeczywistości. To jednostka posępna, najmniejszą jej działalność utrudnia chroniczny brak pewności siebie, owocując marnowaniem jej umiejętności i zabierając jej animusz potrzebny do sfinalizowania rozgrzebanych inicjatyw. Jest to człowiek przezorny, wystrzega się pochopnych aktywności, dokładnie organizuje najdrobniejsze akcje oraz mknie ku dostatkowi powoli, ale systematycznie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 08 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.