Skorpionica, 06 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 06 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz mieć zbyt rewelacyjnego humoru, strzeż się aby nie atakować innych.

zdrowie: jesteś dzisiaj zdrojem mocy, wyzyskaj ten fakt najskuteczniej, jak to tylko możliwe.

miłość: prawie na pewno nadchodzi zły dzień na zawieranie nowych związków, najsensowniej zostać w mieszkaniu i poświęcać się medytacjom.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Kobieta skorpion urodzona dnia 6 litopada to osoba lojalna, jest zacnym i odpowiedzialnym podwładnym, jest niezmiernie poważana przez kolegów, jednak często w tej wrodzonej uprzejmości umie nie zaspokoić własnych potrzeb. Częstokroć bywa niekonsekwentna, jej sądy i stanowiska często są niespójne i częstokroć nie potrafi zamknąć rozgrzebanych spraw, dlatego niezwykle trudno prowadzi się z nią spory. Jest to osobnik zorganizowany, umie racjonalnie zarządzać swoimi środkami, potrafi się adekwatnie motywować, jednak marnie radzi sobie z szybko zmieniającymi się sytuacjami. Jest to jednostka wytrwała, umie osiągnąć mistrzostwo w dziedzinach narzucających konieczność długotrwałego treningu, często ekscytuje ją łowienie ryb i umie z uwagą zagłębiać się w ludzkie zwierzenia. Bywa uczuciowa, nie boi się emocjonalnych ekscytacji, nie współpracuje ze światem urządzeń technicznych, więc jej życie jest niespokojne i nieprzewidywalne. To człowiek zamknięty, ubóstwia bujać w obłokach, w swoich indywidualnych marzeniach, częstokroć potrafi wykazywać ogromną wytrwałość przy remoncie zepsutych przedmiotów, lecz tłum często bez reszty ją peszy. To osobnik altruistyczny, umie ponosić ofiary za innych ludzi i wyżej ceni bliskość z innymi aniżeli majętność, a więc jest brana za głupka.
Znamionuje się defetyzmem, na wybieranych poprzez nią osądach ciąży z reguły przekonanie o swojej złej passie, skutkując marnowaniem jej talentu oraz owocując raptownym porzucaniem działań w połowie drogi. Częstokroć bywa bezwolna, żyje w pasywnej rozterce, aż problem zostanie załatwiony przez innych, dopomagając jej nie przejmować się niczym. Charakteryzuje się zdecydowaniem, wyraźnie i precyzyjnie wyraża swoje pragnienia, gorliwie wciela w życie potężne rewolucje i udoskonalenia oraz nie odstępuje od urzeczywistnienia dalekosiężnych przedsięwzięć dla chwilowej i pozornej ulgi. Cechuje się niezależnością, nie znosi jakichkolwiek zakazów i zasad, zatem niech ci nie roi się, iż posłucha oznajmionych jej pouczeń. Często bywa nietolerancyjna, zmaga się z każdym sądzącym w inny sposób, dowolną różnicę opinii uznaje za akt wrogości, toteż prędko zraża do siebie normalne osoby. To osobnik religijny, potrafi dostrzegać fenomeny niewidoczne dla pozostałych obserwatorów i odczuwa duży głód społecznego uzewnętrzniania swoich uczuć, a zatem częstokroć jest opiekunem mentalnym dla innych. Jest to człowiek flegmatyczny, sprawia wrażenie całkowicie wyluzowanej, działa tak, jakby zupełnie nie troszczyła się o koniec swoich działań. Jest to jednostka ostrożna, stroni od lekkomyślnych aktywności, układa wymyślne projekty oraz nie darzy zaufaniem koncepcji napisanych niestarannie. Jest to osobnik tolerancyjny, nie denerwują odmienne gusty i bez problemu modyfikuje dotychczasowe poglądy w kontakcie z nieznanymi wcześniej doznaniami, więc dokłada starań, by wystrzegać się narwanych maniaków pochłoniętych obwieszczaniem jedynie słusznych dogmatów.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 06 listopada
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.