Skorpionica, 21 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 21 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz doznawać nadwyraz rewelacyjnego samopoczucia, postaraj się zafundować sobie coś przyjemnego.

zdrowie: przestrzegam, że dziś twoja wydajność jest niezmiernie słaba, staraj się wykręcić się od zbytecznej pracy.

miłość: uosabiasz uosobienie zmysłowości, wysiłkiem swojej działania, możesz konstruować kontruktywne związki.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Kobieta skorpion urodzona w dniu 21 litopada to osobnik cierpliwy, umie cierpliwie zagłębiać się w ludzkie gawędy, często cieszy ją wędkowanie i potrafi osiągnąć sprawność w sprawach wymagających długofalowego przeszkolenia. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie dociągnąć swoje przedsięwzięcia do pomyślnego zamknięcia, pracuje w sposób rozważny i zamierzony, jednak potrafi być zbytnio konwencjonalna w nietypowych sytuacjach. Częstokroć bywa chwiejna, nie umie wykazywać się zdyscyplinowanymi zobowiązaniami i często nie potrafi zakończyć rozpoczętych zadań, częstokroć chwyta się różnorodnych zawodów. Jest to osoba wrażliwa, rozwiązań trudności szuka w urokach i w horoskopach, nie wierzy rachunkowej strategii pozbywania się przeszkód, toteż przed klawiaturą często reaguje niczym ryba na brzegu. Charakteryzuje się altruizmem, szczodrobliwie obdarza przyjaciół we własnej okolicy i bardziej ceni bliskość z innymi aniżeli majętność, a zatem niekiedy osobiście wymaga pomocy ekonomicznej. Cechuje się introwertyzmem, jej indywidualny umysł potrafi być dla niej wielkim i ogromnym światem, ochoczo zajmuje się tajemniczymi hobby, aczkolwiek tłum częstokroć totalnie ją krępuje. Jest to człowiek szczery, kumple są dla niej niezwykle cenni, jest niezmiernie chwalona przez współtowarzyszy, lecz czasem w swojej wierności dociera aż do przesady.
Jest to jednostka powolna, wszelkie scenariusze istnieją dla niej wyłącznie teoretycznie, umie przekroczyć każdy akceptowalny harmonogram, jakby upływ czasu w ogóle nie dotykał jej postaci. Jest to osoba zdecydowana, w realizacji własnych celów potrafi być bardzo metodyczna, niejednokrotnie wręcz agresywna, chętnie prowadzi zmagania z innymi oraz nie rezygnuje z urzeczywistnienia dalekosiężnych inicjatyw dla dorywczego i pozornego udogodnienia. Znamionuje się ksenofobią, jest wielce przekonana o osobistej nieomylności, dowolną różnicę stanowiska uznaje za agresję, więc szybko zniechęca do siebie normalnych ludzi. To jednostka defetystyczna, w każdym wypadku dręczy ją niepokój odnośnie zasadności przeprowadzanych ruchów, wiodąc ją często do absolutnie zbędnej porażki i powodując gwałtowne porzucanie działań przed dotarciem do mety. Charakteryzuje się zaradnością, decyzje podejmuje na podstawie własnych przemyśleń, zatem niech ci nie zdaje się, iż podporządkuje się komuś bez walki. Jest to osoba uduchowiona, niezwykle ujmują ją problemy innych ludzi i jej wytwory umieją bardzo poruszać, a więc podstawowe jest dla niej posiadanie odbiorców dla swoich dzieł. Jest to osobnik bierny, marnuje energię na daremnym narzekaniu, aż sprawa zostanie wyjaśniona poprzez innych, zwalniając ją od rozterek. To jednostka tolerancyjna, potrafi przyjaźnić się z osobami o nadzwyczaj różniących się przekonaniach i raduje ją urozmaicenie otoczenia i kolegów, dlatego jest działaczem dobroczynnym zabiegającym o równość osób marginalizowanych. Jest to człowiek dalekowzroczny, usiłuje nie zachowywać się emocjonalnie, uważnie analizuje istniejące predykcje i informacje oraz pędzi ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, jednakże systematycznie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 21 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.