Skorpionica, 20 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 20 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz wykazywać genialne samopoczucie, wyrusz do ataku.

zdrowie: przestrzegam, że twoja forma jest dalece niezadowalająca, staraj się wymigać się od niepotrzebnej orki.

miłość: szarość w związku, postaraj się zaintrygować na tym polu swojego parntera.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Pani skorpion urodzona dnia 20 litopada jest to jednostka szczera, jest bardzo serdeczna w stosunku do swojego towarzysza życia, wierność w małżeństwie jest dla niej sprawą bezdyskusyjną, aczkolwiek niekiedy w swoim zaangażowaniu posuwa się aż do bufonady. Bywa niezdecydowana, często nie wystarcza jej wytrwałości i trudno jest jej trzymać się obranych zobowiązań, dlatego niezwykle ciężko prowadzi się z nią negocjacje. To osobnik konsekwentny, mozoli się bez nieskutecznych sprintów, przeszkody nie umieją prędko jej zrazić, jednak częstokroć nie starcza jej kreatywności koniecznej w niespodziewanych sytuacjach. Jest to osoba troskliwa, potrafi poświęcać się za kolegów i nie troszczy się o indywidualną korzyść, a zatem często męczy ją niedostatek banalnej, trywialnej praktyczności. To człowiek wytrwały, umie uzyskać biegłość w zagadnieniach wymagających długookresowego treningu, spełnia się w charakterze lubianego przewodnika i umie cierpliwie wsłuchiwać się w ludzkie historie. Lubi zachowywać się uczuciowo, pokłada ufność w kabale, nie przepada za rzeczywistością techniczną, toteż teraźniejsze otoczenie częstokroć nie podoba się jej. Jest to osobnik nietowarzyski, jej własna dusza potrafi być dla niej ogromnym i rozległym miejscem, często umie okazywać nieziemską cierpliwość przy renowacji popsutych maszyn, jednakże wystawiona na scenie gubi sporo ze swojego wdzięku.
Uwielbia zachowywać się stanowczo, we wdrażaniu własnych celów potrafi być niezmiernie zorganizowana, niejednokrotnie aż bezwzględna, nie doznaje oporu przed demolowaniem istniejącego ładu oraz z radością wita wszelkie korzystne reformy w życiu. To osoba ostrożna, to przezorny i odważny zarządca, kreuje skomplikowane plany i dąży ku sukcesowi z namysłem, ale metodycznie. Charakteryzuje się kompromisowością, posiada bardzo ciekawską i wieloaspektową umysłowość i bawi ją zróżnicowanie rzeczywistości i wspólników, zatem dokłada starań, by stronić od nawiedzonych radykałów zajętych głoszeniem najsłuszniejszych dogmatów. To jednostka flegmatyczna, sfinalizowanie czegokolwiek w terminie to dla niej niemożliwe wyzwanie, grzebie się z każdym zagadnieniem tak dalece, jakby wcale nie zajmowała się zamknięciem swoich prac. To osobnik nietolerancyjny, przeciwstawia się każdemu uważającemu odmiennie, jej partnerzy mają obowiązek osądzać rzeczywistość tak samo jak ona, więc częstokroć wszczyna waśnie ze znajomymi. Cechuje się biernością, marudzi w oczekiwaniu, aż problem zostanie wyjaśniony przez innych, gwarantując jej wolność od obowiązków. To osoba zaradna, naprawdę kocha nieograniczoną niezależność wyboru, a więc niech ci nie wydaje się, że usłucha kogoś bez pojedynku. Jest to człowiek defetystyczny, na podejmowanych poprzez nią werdyktach kładzie się cieniem zwykle przeświadczenie o swojej pechowej passie, sprowadzając ją często do zupełnie bezsensownej przegranej oraz zwiększając niebezpieczeństwo następnych porażek. Bywa jednostką religijną, jest uczulona na cudze doznania i trudności i jej dzieła umieją niezwykle pobudzać, a zatem fundamentalna jest dla niej obecność entuzjastów dla własnych wytworów.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 20 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.