Skorpionica, 18 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 18 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek niewyróżniający się niczym nietypowym, spróbuj go ocieplić, nie pozwól aby wygłupy horoskopu zburzyły twoje plany.

zdrowie: energia wręcz Cię roznosi, wyzyskaj ten fakt najdokładniej, jak tylko się da.

miłość: najpewniej nadszedł zły moment na zawieranie kolejnych znajomości, najsensowniej wydaje się siedzieć w domu i oddawać się czytaniu.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Kobieta skorpion urodzona w dniu 18 litopada jest to jednostka niekonsekwentna, nie umie wykazywać się metodycznymi zobowiązaniami i ciężko jest jej upierać się przy podjętych decyzjach, więc niezwykle słabo sprawdza się jako opiekun lub instruktor. Cechuje się wiernością, jest zacnym i rzetelnym podwładnym, do związków odnosi się niezmiernie serio, jednak częstokroć w tym wrodzonym koleżeństwie potrafi nie zaspokoić swoich interesów. To osobnik wytrwały, upór w dochodzeniu do mety często dopomaga jej uzyskać dostatek, w dawnych dniach umiałaby być kopistą notującym wiekowych księgach i potrafi być pobłażliwym i otwartym partnerem. Charakteryzuje się metodycznością, umie umiejętnie dysponować swoimi środkami, kłopoty nie potrafią szybko jej zdeprymować, jednak umie być zbytnio sztywna w zaskakujących sytuacjach. Częstokroć bywa empatyczna, wierzy kabale, nie darzy zaufaniem arytmetycznego sposobu usuwania przeciwności, a zatem jej życie jest gwałtowne i nieuładzone. To człowiek introwertyczny, pragnie bujać w obłokach, w swoich prywatnych fantazjach, potrafi poświęcić całą dobę oryginalnym czynnościom, jednakże doświadcza problemów z inicjowaniem przyjaźni z innymi osobami. Znamionuje się opiekuńczością, jest aż przesadnie altruistyczna i bardziej ceni dobry kontakt z ludźmi niźli bogactwo, zatem niekiedy osobiście potrzebuje oparcia pieniężnego.
Cechuje się tolerancyjnością, umie zadawać się z ludźmi o nader rozbieżnych przekonaniach i nie bawi jej przekonywanie przyjaciół do swoich poglądów, a więc nie aprobuje u kumpli wyłącznie niedostatku poszanowania innych. To jednostka nietolerancyjna, jest święcie przeświadczona o własnej wspaniałości, jej kompani mają obowiązek oceniać wszystko w taki sam sposób jak ona, toteż potrafi porozmawiać tylko z pokrewnym do niej fanatykiem. To osobnik defetystyczny, najsubtelniejszą jej działalność krępuje permanentny niedobór wiary w sukces, prowokując u niej często nieuświadomione sabotowanie swojej pracy oraz wzmagając groźbę następnych klęsk. Znamionuje się religijnością, jest wrażliwa na cudze odczucia i trudności i odczuwa duże pragnienie społecznego uzewnętrzniania swoich uczuć, dlatego częstokroć bywa przewodnikiem duchowym dla innych. Bywa apatyczna, przepuszcza energię na bezcelowym utyskiwaniu, aż ktoś drugi rozwiąże problem, pozwalając jej nadal zajmować się swoimi rozważaniami. To osoba flegmatyczna, jawi się kompletnie zrelaksowaną, grzebie się z każdym zagadnieniem tak dalece, jakby posiadała na zrealizowanie dowolnych zadań kompletną wieczność. To człowiek rozważny, stroni od niefrasobliwych aktywności, konstruuje skomplikowane plany oraz nie polega na projektach sporządzonych w pośpiechu. Cechuje się stanowczością, zmierza do finału bez nieuzasadnionych wątpliwości, gorliwie wdraża wielkie przewroty i reformy oraz z radością podchodzi do wszelkich pomyślnych przemian w otoczeniu. Jest to osobnik niezależny, postanowienia podejmuje na podłożu osobistych przemyśleń, zatem nonsensem jest zakładanie, że będzie respektowała twoje zakazy i polecenia.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 18 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.