Skorpionica, 14 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 14 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość kondycji psychicznej poniżej średniej, będzie ci potrzene wiele siły woli, aby nie przeputać całego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: spotykały cię dawniej zdrowsze dni, zajmij się jakąś niespecjalnie męczącą pracą.

miłość: stanowisz personifikację Wenus, jeżeli chociaż zechcesz, możesz konstruować spełnione związki.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Kobieta skorpion, która urodziła się w dniu 14 litopada, to osobnik metodyczny, pracuje bez nieefektywnych sprintów, działa w sposób wyważony i zamierzony, jednak często brakuje jej pomysłowości wskazanej w niespodziewanych okolicznościach. Jest to jednostka wytrwała, częstokroć jest kapitalnym przewodnikiem, potrafi cierpliwie oczekiwać na sposobny moment i spełnia się w roli wziętego opiekuna. Jest to człowiek introwertyczny, jej prywatny duch potrafi być dla niej niezmierzonym i ogromnym środowiskiem, ochoczo zajmuje się nietypowymi hobby, lecz tłum często bezgranicznie ją krępuje. Jest to osoba niezdecydowana, częstokroć nie starcza jej wytrwałości i częściej od innych modyfikuje opinię odnośnie metody swojej aktywności, a więc niezmiernie słabo radzi sobie jako niańka lub pedagog. Znamionuje się opiekuńczością, raduje ją zapewnianie radości innym ludziom i nie ma pojęcia, co to skąpstwo, więc jest uznawana za naiwniaka. Jest to jednostka szczera, kompani są dla niej niezwykle cenni, do związków małżeńskich podchodzi bardzo serio, jednakże czasami w swoim zaangażowaniu dociera aż do pompatyczności. Bywa wrażliwa, bardziej ujmuje ją przeczucie niż inteligencja, nie współdziała ze sferą maszyn liczących, dlatego wszechobecna technologia często stanowi dla niej autentyczną plagę.
Bywa pobożna, niezmiernie dotykają ją trudności innych osób i odczuwa wielką potrzebę społecznego manifestowania swoich emocji, a zatem z reguły oddaje się jakiemuś typowi twórczości. Cechuje się tolerancyjnością, posiada niezwykle baczną i wieloaspektową umysłowość i łatwo aktualizuje istniejące przekonania w kontakcie z nieznanymi wcześniej obserwacjami, toteż podejmuje próby, by unikać narwanych maniaków zaabsorbowanych głoszeniem najwspanialszych poglądów. To osobnik ponury, w każdym wypadku trapi ją powątpiewanie odnośnie prawidłowości wdrażanych ruchów, powodując u niej częstokroć nieuświadomione partaczenie własnej roboty oraz powiększając groźbę kolejnych przegranych. To człowiek flegmatyczny, leniwiec to przy niej prawdziwa inkarnacja szybkości, zachowuje się tak, jakby kompletnie nie dbała o finał swoich działań. To jednostka niezależna, postanowienia obiera na podłożu osobistych rozważań, zatem szaleństwem jest uważanie, że będzie poważała twoje przykazania i zakazy. To osoba ostrożna, dokłada starań, by nie reagować bez zastanowienia, dokładnie układa najsubtelniejsze manewry oraz nie ufa pomysłom wykonanym byle jak. To osobnik ksenofobiczny, irytują ją ludzie o odrębnych światopoglądach, na całej całej planecie tylko ona pojmuje sprawy adekwatnie, a więc umie znaleźć porozumienie jedynie z porównywalnym do niej ekstremistą. To jednostka zdecydowana, w urzeczywistnieniu własnych celów potrafi być bardzo konsekwentna, niejednokrotnie całkiem bezwzględna, umie wymusić wykonanie zaordynowanych rozkazów i nie daje się skonfundować. Jest to osoba bierna, przeważnie ma ochotę wyczekiwać, aż problem zostanie rozwiązany poprzez innych, pozwalając jej nie podejmować się obowiązków.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 14 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.