Skorpionica, 12 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 12 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień w życiu nie odznaczający się niczym nietypowym, spróbuj jakoś tchnąć w niego energię, nie dopuść by przypływy melancholii zniweczyły twoje plany.

zdrowie: jesteś w dosyć lichej kondycji, uważaj na siebie i nie angażuj w wielkie operacje.

miłość: skieruj uwagę na swój związek, ponieważ jest duża szansa, że ujawnią się w tej kwestii jakieś trudności.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Pani skorpion urodzona dnia 12 litopada jest to osoba lojalna, potrafi być autentycznym towarzyszem użytecznym w zmartwieniach, usiłuje zachowywać się właściwie do swoich poglądów, lecz częstokroć w tej przyrodzonej grzeczności umie nie zaspokoić własnych potrzeb. To osobnik altruistyczny, rozrzutnie wspiera przyjaciół w swoim pobliżu i nie interesują jej rozgłos i zaszczyty, więc jest uznawana za naiwniaka. Bywa człowiekiem niekonsekwentnym, jej stanowiska i opinie często są wewnętrznie sprzeczne i potrafi gwałtownie poddać się niedługo przed zdobyciem finału, częstokroć chwyta się rozlicznych prac. Jest to jednostka wytrwała, umie umiejętnie oczekiwać na stosowną chwilę, umie wnikliwie wsłuchiwać się w ludzkie historie i sprawdza się w roli lubianego nauczyciela. Jest to osobnik zamknięty, jej osobisty umysł potrafi być dla niej wielkim i ogromnym światem, umie poświęcić cały wieczór dziwacznym czynnościom, ale doświadcza problemów z inicjowaniem bliskich stosunków z pozostałymi osobami. Jest to człowiek konsekwentny, konsekwentnie dąży do celu, postępuje w sposób rozważny i zamierzony, jednak często brakuje jej błyskotliwości koniecznej w naglących sytuacjach. Częstokroć bywa empatyczna, wyjść z kłopotów poszukuje w urokach i w znakach, nie ceni czysto logicznej postawy, dlatego nagminnie obecna mechanizacja często jest dla niej niezaprzeczalną męką.
Jest to osoba tolerancyjna, nie lęka się rzeczy nowatorskich i rozbieżnych od uprzednio przyswojonych i problemowo modyfikuje dotychczasowe przekonania w kontakcie z najnowszymi doznaniami, zatem jest aktywistą filantropijnym walczącym o równouprawnienie osób nękanych. Częstokroć bywa nietolerancyjna, uwielbia pouczać ludzi dookoła, jej koledzy muszą myśleć identycznie jak ona, a zatem prędko zraża do siebie inne osoby. Lubi zachowywać się stanowczo, konkretnie i precyzyjnie manifestuje swoje pragnienia, gdy trzeba, śmiało i rzeczowo broni swoich osądów oraz nie daje się skonfundować. Bywa jednostką bezwolną, odwleka jakiekolwiek sprawy do czasu, aż problem zostanie rozwiązany przez innych, gwarantując jej wolność od obowiązków. Jest to osoba posępna, najbłahszą jej aktywność utrudnia notoryczny niedostatek śmiałości, skutkując marnotrawieniem jej potencjału i powodując niespodziewane porzucanie działań przed osiągnięciem celu. To osobnik flegmatyczny, wydaje się absolutnie zrelaksowaną, cacka się z każdym zagadnieniem tak dalece, jakby dysponowała na wykonanie wszelkich zadań kompletnym stuleciem. Jest to człowiek religijny, jest wrażliwa na czyjeś emocje i trudności i w lapidarnym wystąpieniu potrafi zmieścić morze uniesień, a więc kluczowe jest dla niej istnienie widzów dla własnych dzieł. To osoba ostrożna, stara się nie reagować intuicyjnie, uważnie ogląda istniejące ekstrapolacje i zbiory danych oraz nie pokłada ufności w projektach stworzonych niestarannie. To jednostka zaradna, nie cierpi jakichkolwiek barier i zasad, toteż zawiedzie cię zakładanie, iż ustąpi komuś bez potyczki.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 12 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.