Skorpionica, 11 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 11 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek nie charakteryzujący się niczym szcególnym, dołóz starań, by go jakimś sposobem ubarwić, nie pozwól aby ekscesy horoskopu zniweczyły twoje zamysły.

zdrowie: to czas całkiem niezłej kondycj, wyrusz w świat walczyć o lepsze jutro.

miłość: zdecydowanie zdajesz sobie sprawę, czego oczekujesz w życiu emocjonalnym, twoje oczekiwania właśnie mogą się zrealizować.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpionka, która przyszła na świat w dniu 11 litopada, to osoba wytrwała, umie bacznie wsłuchiwać się w ludzkie historie, potrafi urzeczywistnić sprawy bardzo nieatrakcyjne dla pozostałych ludzi i częstokroć raduje ją wędkarstwo. To jednostka introwertyczna, jej osobista dusza potrafi być dla niej obszerną i rozległą rzeczywistością, umie poświęcić całą dobę niezwykłym czynnościom, jednakże doświadcza problemów z inicjowaniem przyjaźni z normalnymi osobami. To osobnik wierny, jest niezmiernie troskliwa względem swojego partnera, próbuje działać adekwatnie do swoich przekonań, aczkolwiek jej spontaniczna sprawiedliwość potrafi powodować paroksyzmy antypatii. Lubi zachowywać się konsekwentnie, umie umiejętnie dysponować swoimi zasobami, potrafi się należycie mobilizować, jednak często brakuje jej kreatywności koniecznej w niespodziewanych wypadkach. To człowiek altruistyczny, umie nadstawiać karku za kolegów i nie zaprzątają jej pieniądze i rozgłos, toteż częstokroć gnębi ją niedobór zwykłego, materialnego pragmatyzmu. Bywa jednostką uczuciową, darzy zaufaniem tarot, nie przepada za cywilizacją technologiczną, zatem przed monitorem często czuje się niby kot w wodzie. To osoba zmienna, częstokroć nie starcza jej hartu ducha i często nie potrafi skończyć zaczętych zadań, częstokroć denerwuje swoich współpracowników.
Jest to osobnik silny, w urzeczywistnieniu własnych zamierzeń umie być niezwykle konsekwentna, czasami nawet agresywna, jeśli trzeba, odważnie i pragmatycznie argumentuje swoje oceny oraz nie wyrzeka się realizacji długofalowych koncepcji dla krótkotrwałego i zwodniczego udogodnienia. Jest to człowiek przezorny, to dalekowzroczny i wytrawny przywódca, z uwagą przepatruje posiadane informacje i predykcje oraz śpieszy ku bogactwu z wolna, ale metodycznie. Znamionuje się defetyzmem, zawsze dręczy ją wątpliwość odnośnie adekwatności wykonywanych działań, skutkując trwonieniem jej zdolności i odbierając jej witalność niezbędną do skończenia rozpoczętych projektów. Jest to osoba tolerancyjna, posiada bardzo wścibski i wieloaspektowy umysł i sprawnie aktualizuje dotychczasowe poglądy w kontakcie z nowymi doznaniami, a zatem jest aktywistą filantropijnym zabiegającym o równość mniejszości. To jednostka powolna, ślimak to przy niej rzeczywista inkarnacja bystrości, zachowuje się tak, jakby przemijanie czasu wcale nie tyczyło się jej postaci. Bywa uduchowiona, niezwykle pobudzają ją trudności innych ludzi i w lapidarnym wystąpieniu potrafi zmieścić bezmiar uniesień, dlatego często jest guru duchowym dla innych. Bywa osobnikiem ksenofobicznym, wkurzają ją osoby o odmiennych orientacjach politycznych, dowolną niezgodność punktu widzenia uznaje za napaść, a więc częstokroć zaczyna wojny ze znajomymi. To jednostka bierna, marnuje energię na bezcelowym lamentowaniu, aż drugi człowiek przedsięweźmie werdykt, dopomagając jej nie martwić się niczym. To osobnik samodzielny, autentycznie kocha nieograniczoną autonomię wyboru, więc niech ci nie zdaje się, iż usłucha oznajmionych jej nakazów.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 11 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.