Skorpionica, 10 listopada ☆ Panie

Skorpionica, 10 listopada ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje podejście do życia szybuje pod niebo, udaj się do szarży.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć stosunkowo niespecjalnie, weź się do jakieś rutynowej pracy.

miłość: najpewniej czeka Cię niewskazany dzień na zawieranie nieznanych znajomości, najlepiej będzie przebywać w swoim domostwie i poświęcać się oglądaniu seriali.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Kobieta skorpion, która urodziła się w dniu 10 litopada, to jednostka niestała, jej przekonania i stanowiska częstokroć są wewnętrznie sprzeczne i trudno jest jej obstawać przy obranych zobowiązaniach, często wkurza swoich kolegów. Uwielbia zachowywać się emocjonalnie, nie lęka się romantycznych uniesień, nie współdziała ze światem maszyn liczących, zatem współczesne życie częstokroć nie podoba się jej. Cechuje się szczerością, jest porządnym i odpowiedzialnym podkomendnym, stara się zachowywać się właściwie do swoich poglądów, jednak jej naturalny legalizm potrafi owocować wybuchami niechęci. Jest to człowiek metodyczny, wykazuje zdyscyplinowanie i nieustępliwość, umie się adekwatnie mobilizować, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach. To osoba zamknięta, jest lokalnym myślicielem odległym od codzienności, częstokroć potrafi ukazywać nieziemską cierpliwość przy odnawianiu zużytych sprzętów, jednakże wystawiona na widoku publicznym traci dużo ze swojego uroku. Jest to osobnik wytrwały, umie cierpliwie wyczekiwać na stosowny moment, potrafi być wyrozumiałym i otwartym przyjacielem i w zamierzchłych epokach umiałaby być benedyktynem piszącym zakurzonych woluminach. To jednostka troskliwa, zatraca się w aktywności społecznej i nie kuszą jej wpływy i rozgłos, dlatego niekiedy osobiście potrzebuje wsparcia materialnego.
Jest to osoba przewidująca, unika niefrasobliwych działań, skrupulatnie organizuje wszelkie manewry oraz dąży ku bogactwu wolno, lecz systematycznie. Jest to osobnik stanowczy, prze do celu bez zbędnych wahań, nie odczuwa awersji przed demolowaniem istniejącego porządku i radośnie wita wszelkie korzystne zmiany w otoczeniu. Charakteryzuje się tolerancyjnością, nie kłopoczą odmienne upodobania i ludzi innych i niespotykanych nie uważa od razu za niebezpieczeństwo, a więc bywa aktywistą filantropijnym walczącym o wolność grup dyskryminowanych. Jest to osoba powolna, szachista to przy niej urodzone uosobienie żywiołowości, potrafi przekroczyć każdy akceptowalny harmonogram, jakby miała na wykonanie dowolnych spraw całe stulecie. Bywa bezwolna, odwleka jakiekolwiek rzeczy do momentu, aż ktoś drugi odnajdzie wyjście, oswobadzając ją od wątpliwości. Bywa religijna, na ogół jest zasadniczo bardziej uczuciowa niż większa część populacji i doznaje potężnego pragnienia towarzyskiego wyrażania swoich emocji, toteż zwykle oddaje się jakiemuś typowi sztuki. Znamionuje się samodzielnością, czuje niechęć do realizowania narzuconych nakazów, więc niech ci nie roi się, iż podporządkuje się przedstawionym jej poleceniom. To jednostka fatalistyczna, zawsze dręczy ją niepokój odnośnie zasadności realizowanych posunięć, prowadząc ją często do zarzucania całkiem przyzwoicie zapowiadających się przedsięwzięć oraz zwiększając groźbę nowych przegranych. Bywa osobnikiem nietolerancyjnym, złoszczą ją ludzie o odrębnych opiniach, jej kompani mają obowiązek myśleć dokładnie jak ona, a zatem częstokroć toczy wojny ze znajomymi.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 10 listopada
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.