Skorpionica, 29 października ☆ Panie

Skorpionica, 29 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz mieć niezły stan duchowy, używaj życia, takich okresów nie ma za dużo.

zdrowie: bywało lepiej, zajmij się jakąś rutynową pracą.

miłość: najprawdopodobniej nadszedł problem w związku, najlepiej spędzić czas w swoim domostwie i oddawać się porządkom.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpionka, która przyszła na świat dnia 29 października, jest to osobnik wytrwały, w liceum częstokroć uzyskuje imponujące lokaty, potrafi być wspaniałomyślnym i empatycznym kompanem i umie zrealizować sprawy niezwykle odstręczające dla innych ludzi. Jest to osoba altruistyczna, realizuje się w działalności filantropijnej i jest bujającym w chmurach idealistą, a zatem często dokucza jej deficyt prostego, materialnego pragmatyzmu. Bywa chwiejna, nie potrafi jasno zdeklarować jednego punktu widzenia i trudno jest jej upierać się przy podjętych zobowiązaniach, toteż niezmiernie słabo sprawdza się jako opiekun lub pedagog. To jednostka metodyczna, mozoli się bez nieskutecznych sprintów, umie się adekwatnie motywować, jednak potrafi być nadmiernie konwencjonalna w nietypowych sytuacjach. Cechuje się lojalnością, kumple są dla niej bardzo cenni, do związków odnosi się niezmiernie poważnie, ale jej przyrodzona praworządność umie być powodem paroksyzmów niechęci. To osoba zamknięta, jest lokalnym mądralą zdystansowanym od codzienności, częstokroć potrafi ukazywać niezwykły upór przy naprawie sfatygowanych urządzeń, lecz doświadcza kłopotów z nawiązywaniem kontaktów z normalnymi ludźmi. Bywa uczuciowa, pokłada ufność w cudotwórstwie, rachunki i równania odpychają ją, a więc często wolałaby urodzić się o wieki temu.
Jest to osobnik flegmatyczny, zakończenie czegokolwiek zgodnie z planem to dla niej niewykonalne zadanie, do własnych zleceń podchodzi tak, jakby miała na wykonanie wszelkich spraw kompletne stulecie. Bywa osobą pasywną, cacka się czekając, aż ktoś obcy rozwiąże problem, pomagając jej nie martwić się niczym. Znamionuje się zaradnością, nie znosi jakichkolwiek barier i regulaminów, więc nonsensem jest uważanie, że podda się komuś bez starcia. Charakteryzuje się kompromisowością, chętnie dokształca się w awangardowych i interesujących rzeczach i sprawnie modyfikuje dotychczasowe przekonania w konfrontacji z nowymi spostrzeżeniami, dlatego podejmuje próby, by unikać postrzelonych pomyleńców zaabsorbowanych oznajmianiem najsłuszniejszych poglądów. Bywa uduchowiona, zwykle jest znacznie bardziej uczuciowa niż ogół społeczności i umie bardzo malowniczo prezentować wewnętrzne doświadczenia innych, zatem najistotniejsze jest dla niej posiadanie miłośników dla swoich wytworów. To jednostka zdecydowana, wyraźnie i starannie manifestuje swoje potrzeby, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz nie pozwala się zbić z tropu. Znamionuje się posępnością, naturalne czarnowidztwo autentycznie komplikuje jej życie, owocując traceniem przez nią rozlicznych nieocenionych szans i potęgując ryzyko kolejnych klęsk. Jest to człowiek przewidujący, wystrzega się pośpiesznych aktywności, skrupulatnie aranżuje najbłahsze akcje oraz śpieszy ku bogactwu z wolna, jednakże systematycznie. Charakteryzuje się nietolerancją, jest wielce przeświadczona o osobistej nieomylności, jej współpracownicy mają obowiązek oceniać wszystko dokładnie jak ona, a więc częstokroć wszczyna wojny z kolegami.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 29 października
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.