Skorpionica, 27 października ☆ Panie

Skorpionica, 27 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje nastawienie wznosi się ku niebu, idź na całość.

zdrowie: to czas dosyć dobrej sprawności, ruszaj odważnie na przód walczyć o dzień jutrzejszy.

miłość: włóż dużo serca w swój związek, ponieważ niewykluczone, iż objawią się w tym obszarze pewne trudności.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Pani skorpion urodzona w dniu 27 października to osobnik wytrwały, potrafi być wspaniałomyślnym i wrażliwym kompanem, umie wykonać sprawy niezmiernie odpychające dla pozostałych ludzi i w liceum częstokroć osiąga bardzo dobre noty. Charakteryzuje się szczerością, jest uczciwym i rzetelnym pracownikiem, do związków podchodzi niezwykle poważnie, aczkolwiek jej immanentna sprawiedliwość potrafi rodzić wybuchy awersji. Jest to jednostka zmienna, jej postawy i przekonania często są wewnętrznie sprzeczne i częstokroć nie umie skończyć rozpoczętych zadań, dlatego niezmiernie trudno wszczyna się z nią spory. To osoba introwertyczna, bywa regionalnym filozofem zdystansowanym od życia, potrafi poświęcić cały dzień oryginalnym zajęciom, ale odczuwa problemy z inicjowaniem kontaktów z normalnymi ludźmi. Znamionuje się konsekwencją, umie doprowadzić swoje plany do szczęśliwego finału, potrafi się adekwatnie mobilizować, jednak nierzadko nadmiernie przywiązuje się do uprzednio stworzonych koncepcji. To jednostka uczuciowa, nie boi się lirycznych ekscytacji, nie docenia typowo logicznej metodologii, a zatem współczesna rzeczywistość często nie odpowiada jej. To osobnik opiekuńczy, fascynuje ją dostarczanie szczęścia innym ludziom i więcej ceni dobry kontakt z ludźmi aniżeli dobrobyt, a więc jest brana za naiwniaka.
To osoba pobożna, jest otwarta na czyjeś emocje i trudności i doznaje wielkiego pragnienia towarzyskiego uzewnętrzniania swoich wzruszeń, toteż częstokroć bywa mistrzem mentalnym dla innych. To osobnik pesymistyczny, w każdym wypadku dręczy ją niepewność odnośnie poprawności realizowanych ruchów, popychając ją często do rezygnowania z całkiem dobrze prezentujących się inicjatyw oraz odbierając jej siłę konieczną do skończenia rozgrzebanych przedsięwzięć. To jednostka kompromisowa, chętnie czerpie wiedzę o nowych i pasjonujących rzeczach i cieszy ją różnorodność otoczenia i wspólników, zatem nie aprobuje u kolegów jedynie nieposiadania wyrozumiałości. Jest to człowiek samodzielny, naprawdę przepada za całkowitą swobodą wyboru, więc absurdem jest przewidywanie, iż podporządkuje się komuś bez konfrontacji. To osoba flegmatyczna, sfinalizowanie czegokolwiek o czasie to dla niej niewykonalne wyzwanie, do własnych obowiązków odnosi się tak, jakby świetnie spędzała czas przy takim traceniu żywota. Cechuje się biernością, trwoni chwilę na bezskutecznym psioczeniu, aż ktoś drugi rozwiąże problem, zapewniając jej wieczny urlop. To jednostka stanowcza, zwykle żyje gwałtownie i żywiołowo, ochoczo walczy z innymi oraz nie porzuca realizowania dalekowzrocznych projektów dla przelotnej i zwodniczej wygody. Jest to osoba ostrożna, usiłuje nie zachowywać się innstynktownie, z uwagą ogląda dostępne prognozy i zapisy oraz śpieszy ku sukcesowi z wolna, jednakże metodycznie. To człowiek nietolerancyjny, wkurzają ją osoby o odrębnych poglądach, na całym całym globie wyłącznie ona postrzega sprawy prawidłowo, a więc migiem zniechęca do siebie normalnych ludzi.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 27 października
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.