Skorpionica, 26 października ☆ Panie

Skorpionica, 26 października ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nadchodzi zadowalający humor, ciesz się życiem, nie wiesz przecież, kiedy przydarzy się kolejny porównywalny poranek.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć stosunkowo przeciętnie, weź się do jakieś typowej działalności.

miłość: prawie na pewno czeka Cię niewłaściwy czas na zapoznawanie ludzi, najlepiej pozostać w mieszkaniu i oddawać się oglądaniu filmów.

żywioł woda
jakość stała
natura żeńska
planeta Mars
metal żelazo
liczba 9 i 13
Skorpionka, która urodziła się dnia 26 października, jest to osobnik troskliwy, bywa wręcz przesadnie altruistyczna i nie pociągają jej rozgłos i pieniądze, dlatego niekiedy osobiście potrzebuje wsparcia finansowego. Jest to osoba cierpliwa, wytrwałość w dochodzeniu do mety często pozwala jej osiągnąć dostatek, potrafi być wyrozumiałym i otwartym kolegą i w minionych epokach umiałaby być mnichem notującym antycznych woluminach. Jest to człowiek metodyczny, potrafi umiejętnie zawiadywać swoimi siłami, trudności nie umieją szybko jej zrazić, jednak częstokroć nie daje rady wykazywać się kreatywnością w wymagających tego okolicznościach. To jednostka wierna, partnerzy są dla niej niezwykle ważni, próbuje działać odpowiednio do swoich przekonań, jednakże niejednokrotnie w swoim zaangażowaniu sięga aż do pompatyczności. Jest to osoba niestała, nie potrafi podejmować konsekwentnych zobowiązań i umie znienacka poddać się tuż przed uzyskaniem celu, dlatego niezmiernie ciężko prowadzi się z nią spory. To osobnik uczuciowy, rozwiązań kłopotów wypatruje w czarach i w proroctwach, nie przepada za kulturą techniczną, więc często wolałaby przyjść na świat o setki lat temu. To człowiek introwertyczny, jest prywatnym myślicielem odklejonym od rzeczywistości, potrafi poświęcić cały wieczór oryginalnym działaniom, ale umieszczona na scenie traci mnóstwo ze swojego uroku.
To jednostka zdecydowana, wyśmienicie rozumie swoje potrzeby, nie odczuwa niechęci przed demolowaniem istniejącego ładu oraz z radością podchodzi do wszelkich korzystnych przemian w otoczeniu. Jest to człowiek fatalistyczny, najbłahszą jej aktywność ogranicza nieustanny deficyt wiary w sukces, sprowadzając ją częstokroć do absolutnie bezsensownego niepowodzenia i zabierając jej żar wskazany do zakończenia rozpoczętych inicjatyw. Jest to osoba nietolerancyjna, pragnie drobiazgowego wykonywania swoich zarządzeń, jej kumple mają osądzać rzeczywistość dokładnie jak ona, zatem w krótkim czasie zraża do siebie pozostałych ludzi. Jest to osobnik uduchowiony, jest wyczulona na cudze przeżycia i problemy i jest bardzo utalentowana graficznie albo poetycko, a zatem często bywa opiekunem duchowym dla innych. Bywa pasywna, zwykle ma ochotę wyczekiwać, aż sytuacja zostanie rozwiązana poprzez innych, oswobadzając ją od wahań. Jest to osoba flegmatyczna, sfinalizowanie czegokolwiek w terminie to dla niej nierealne zadanie, cacka się z każdą możliwą rzeczą tak strasznie, jakby dysponowała na załatwienie jakichkolwiek spraw kompletną wiecznością. Jest to człowiek tolerancyjny, chętnie przyswaja wiedzę o niekonwencjonalnych i wciągających rzeczach i raduje ją różnorodność życia i współpracowników, toteż jest wolontariuszem charytatywnym walczącym o równość ludzi wykluczonych. To osoba niezależna, unika wdrażania czyichś rozkazów, a więc zawiedzie cię zakładanie, iż będzie miała uznanie dla twoich pouczeń i ograniczeń. To jednostka przezorna, to dalekowzroczny i posiadający duże aspiracje dowódca, rozważa różnorodne grafiki posunięć oraz nie polega na konceptach utworzonych niestarannie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ skorpionica, 26 października
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.