Ryba, 09 marca ☆ Panie

Ryba, 09 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: będziesz przejawiać niezgorszy humor, rzuć się w wir życia, nie wiadomo, kiedy pojawi się jeszcze jeden równie dobry dzionek.

zdrowie: jesteś dziś zdrojem witalności, wyzyskaj ten stan najlepiej, jak to tylko możliwe.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swój związek, gdyż chyba nadszedł marny okres w związku.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Zodiakalna kobieta ryby urodzona dnia 9 marca to osoba wytrwała, potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym kolegą, w minionych wiekach umiałaby być skrybą kaligrafującym drogocennych książkach i potrafi nabyć mistrzostwo w dziedzinach wymagających długofalowego przeszkolenia. Znamionuje się wszechstronnością, wyraz „nierealny” nie występuje w jej zasobie językowym, zdaje się posiadać kompletną strategię na każdy prawdopodobny problem i umie współdziałać prawie że z każdym człowiekiem. Cechuje się opiekuńczością, szczodrobliwie obdarza przyjaciół we własnym otoczeniu i bardziej ceni przyjaźń aniżeli zamożność, dlatego ma szansę rozczarować w zwarciu z bezwzględnym życiem. Jest to jednostka strachliwa, śmiałe akty woli zostawić pozostałym osobom, niespecjalnie polega na mało poznanych ludziach, pomimo tego że stara się niemniej jednak szukać rozlicznych taktyk przekroczenia własnych słabości. Często bywa niekonsekwentna, nie potrafi trwać przy konsekwentnych zobowiązaniach i zbyt często modyfikuje osąd odnośnie kierunku swojej pracy, zatem niezmiernie marnie spełnia się jako opiekun lub wychowawca. Charakteryzuje się lojalnością, jest rzetelnym i sumiennym podkomendnym, zaangażowanie w rodzinie jest dla niej rzeczą niepodważalną, aczkolwiek jej spontaniczna sprawiedliwość umie być przyczyną paroksyzmów awersji. Jest to osobnik zdyscyplinowany, wykazuje wytrwałość i samodyscyplinę, kłopoty nie potrafią szybko jej odstręczyć, jednak częstokroć nie daje rady błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego okolicznościach. Lubi zachowywać się emocjonalnie, nie obawia się sentymentalnych afektów, nie wierzy arytmetycznemu sposobowi rozwiązywania przeciwności, więc dzisiejsza rzeczywistość często nie podoba się jej. To jednostka nietowarzyska, jest lokalnym myślicielem odklejonym od codzienności, ochoczo poświęca się tajemniczym hobby, jednakże odczuwa trudności z inicjowaniem bliskich stosunków z normalnymi osobami. Bywa osobnikiem nielojalnym, wybiera strony zależnie od pogody, umie zachowywać się nieszczerze, a zatem kompani życzą sobie wystrzegać się wchodzenia z nią w spółki.
To jednostka spokojna, pracuje z namysłem oraz ostrożnie, toteż cały dzień za dniem z największą satysfakcją trwoni na intymnych rozważaniach i potrafi zachować samokontrolę w niespokojnych sytuacjach. Częstokroć bywa pasywna, utrzymuje się w biernej niepewności, aż sprawa zostanie wyjaśniona poprzez innych, zapewniając jej wolność od obowiązków. Często bywa pobożna, umie postrzegać fenomeny niewidoczne dla pozostałych widzów i doświadcza ogromnego pragnienia towarzyskiego manifestowania swoich wzruszeń, a więc istotne jest dla niej wyszukanie miłośników dla własnych wytworów. Jest to osoba ustępliwa, osobiste podejmowanie decyzji może być dla niej niezwykle nieprzyjemne, ponieważ innych ludzi częstokroć uznaje za rzeczoznawców i przesadnie bezproblemowo ulega cudzym sugestiom. To osobnik defetystyczny, najdrobniejszą jej działalność krępuje notoryczny deficyt odwagi, skutkując przepuszczaniem przez nią różnorodnych pożytecznych okazji oraz powodując nagłe wycofywanie się przed zakończeniem. Jest to jednostka przewidująca, podejmuje próby, by nie odpowiadać bez zastanowienia, wnikliwie przegląda istniejące prognozy i informacje oraz nie darzy zaufaniem projektów wykonanych niestarannie. To osoba słowna, to niekwestionowany wzór tytana pracy, funkcjonuje wedle dokładnie wypracowanego grafiku, dlatego w długotrwałej perspektywie z reguły przegania postrzelonych wodzirejów. Jest to człowiek pobieżny, jest bardzo sprytna, ale działa często nadmiernie nieprzezornie, a zatem częstokroć sama nie rozumie zupełnie swoich posunięć.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 09 marca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.