Ryba, 02 marca ☆ Panie

Ryba, 02 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan kondycji psychicznej poniżej normy, uzbrój się w wiele samokontroli, aby nie przeputać dzisiejszego dnia na zbytecznym rozpaczaniu nad swoim losem.

zdrowie: ze smutkiem trzeba oznajmić, że twoja kondycja jest niezwykle marna, to niedobry dzień do dużego wysiłku.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje uczucia do najbliższej osoby, bo prawdopodobnie pojawią się tutaj niespodziewane kłopoty.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba, która urodziła się w dniu 2 marca, znamionuje się elastycznością, potrafi radzić sobie w każdych warunkach i zdaje się mieć przemyślaną strategię na dowolny dający się pomyśleć kłopot. To człowiek nietowarzyski, często bywa indywidualistą, ochoczo para się nietypowymi zamiłowaniami, jednakże doznaje trudności z tworzeniem bliskich stosunków z pozostałymi osobami. Częstokroć bywa empatyczna, rozwiązań problemów wygląda w zabiegach magicznych i w przepowiedniach, nie ma uznania dla typowo logicznego podejścia, a zatem jej żywot jest pełny wydarzeń i nieprzewidywalny. Jest to jednostka nielojalna, ma uznanie dla jedynie rentownych dla siebie porozumień, umie zachowywać się obłudnie, toteż dokładniej obeznani ludzie próbują unikać z nią głębszych więzi. Jest to osobnik altruistyczny, bawi ją dostarczanie zadowolenia kolegom i nie troszczy się o prywatny zysk, więc może zawieść w kontakcie z bezwzględną codziennością. To człowiek cierpliwy, spełnia się w charakterze uznanego opiekuna, umie cierpliwie słuchać ludzkich opowieści i potrafi zdobyć biegłość w dziedzinach wymagających długotrwałego treningu. Charakteryzuje się lojalnością, jest zacnym i rzetelnym podwładnym, jest niezwykle chwalona przez znajomych, jednak jej immanentna sprawiedliwość umie skutkować przypływami awersji. Bywa trwożliwa, brawurowe osiągnięcia pragnie oddać innym osobom, jest nieśmiała w otoczeniu nieznajomych ludzi, chociaż usiłuje działać mądrze i sumiennie. Jest to jednostka konsekwentna, wykazuje dyscyplinę i determinację, potrafi się właściwie mobilizować, jednak niejednokrotnie zanadto przywiązuje się do już obmyślonych koncepcji. Bywa osobą chwiejną, nie umie trwać przy zorganizowanych decyzjach i trudno jest jej upierać się przy powziętych zobowiązaniach, dlatego niezmiernie ciężko prowadzi się z nią spory.
To osobnik apatyczny, zazwyczaj woli oczekiwać, aż sprawa zostanie załatwiona poprzez innych, zatrzymując ją w przyjemnym letargu. Jest to człowiek sumienny, zadanie jest dla niej rzeczą świętą, postępuje według skrupulatnie wykonanego scenariusza, a więc pomimo pozornej ospałości na ogół realizuje swoje projekty. Cechuje się spokojem, jest to naturalny urzędnik, zatem potrafi docenić elitarny artyzm i denerwuje ją kooperacja z osobami dynamicznymi. Jest to jednostka pesymistyczna, na podejmowanych przez nią osądach zaważa zwykle przekonanie o swoim marnym losie, owocując traceniem przez nią rozlicznych cennych okazji oraz powodując zaskakujące wycofywanie się przed zakończeniem. Jest to człowiek pobieżny, umie po kawałku posiadać wiedzę o każdym zagadnieniu, aczkolwiek działanie przeważnie prześciga u niej rozważenie kwestii, a zatem często sama nie pojmuje kompletnie swoich posunięć. To osoba rozważna, to przewidujący i ambitny zarządca, dokładnie układa najdrobniejsze akcje i dąży ku sukcesowi wolno, lecz systematycznie. Jest to jednostka posłuszna, indywidualne dokonywanie decyzji może być dla niej bardzo stresujące, bowiem częstokroć zasadniczo nie starcza jej pewności siebie i bez trudności pozwala się kierować. Charakteryzuje się pobożnością, potrafi postrzegać fenomeny nieuchwytne dla pozostałych widzów i umie niezmiernie barwnie przedstawiać duchowe wrażenia innych, a więc ważna jest dla niej obecność miłośników dla własnych prac.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 02 marca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.