Ryba, 12 marca ☆ Panie

Ryba, 12 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień jakich wiele, postaraj się jakimś sposobem tchnąć w niego radość, nie pozwól by ataki melancholii unicestwiły twoje projekty.

zdrowie: stanowisz dzisiaj wulkan energii, spożytkuj ten fakt najlepiej, jak tylko się da.

miłość: sądzę, że swoje uczucia widzisz jako coś nadto codziennego, uzyskanie satysfakcji wymaga w tej kwestii większej ilości oddania.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba, która przyszła na świat w dniu 12 marca, to człowiek troskliwy, szczodrobliwie wspiera osoby we własnym środowisku i nie zajmuje się osobistym zyskiem, więc niekiedy osobiście potrzebuje wsparcia ekonomicznego. Jest to osobnik niewierny, to posiadający duże aspiracje działacz przejawiający niemniej jednak pociąg do kombinatorstwa, jako urzędas bywa skorumpowana, toteż częstokroć jest obruszona na dokuczliwe życie. Bywa wrażliwa, wierzy ezoteryce, nie lubi kultury technicznej, a zatem współczesne otoczenie często nie podoba się jej. Cechuje się lojalnością, jest bardzo opiekuńcza dla swojego małżonka, uczciwość w związku małżeńskim jest dla niej rzeczą bezsporną, aczkolwiek nieraz w swoim oddaniu posuwa się aż do bufonady. Znamionuje się wytrwałością, częstokroć jest wyśmienitym nauczycielem, często cieszy ją łowienie ryb i konsekwencja w dochodzeniu do mety częstokroć pozwala jej uzyskać dostatek. Jest to jednostka elastyczna, potrafi współpracować nieomalże z każdą osobą i niezmiernie trudno ją czymś poruszyć. Charakteryzuje się systematycznością, umie racjonalnie gospodarować swoimi środkami, funkcjonuje w sposób rozsądny i sprawdzony, jednak marnie znosi prędko zmieniające się sytuacje. Bywa nieśmiała, przesiedzenie burzy na świeżym powietrzu to dla niej naprawdę ciężkie przeżycie, niespecjalnie ufa kiepsko poznanym ludziom, chociaż próbuje jednakże wynajdywać najrozmaitsze taktyki przekroczenia własnych ograniczeń. Cechuje się introwertyzmem, wspaniale bawi się w odosobnieniu, ochoczo oddaje się niezwykłym zainteresowaniom, ale pokazana na scenie gubi mnóstwo ze swojego wdzięku. Bywa niestała, jej sądy i stanowiska często są niejednoznaczne i potrafi uaktualniać życiowe przekonania z godziny na godzinę, częstokroć bierze się za rozliczne profesje.
Jest to osoba rozważna, unika niefrasobliwych działań, wnikliwie przepatruje posiadane statystyki i prognozy oraz nie polega na projektach utworzonych w pośpiechu. To jednostka sumienna, to ewidentny ideał przodownika pracy, jej plany nie zawierają skaz, zatem w długim kontekście przeważnie wyprzedza gwałtownych wodzirejów. To osobnik apatyczny, opóźnia wszelkie sprawy tak długo, aż ktoś drugi wymyśli rozwiązanie, zatrzymując ją w słodkim odrętwieniu. To człowiek defetystyczny, najbłahszą jej pracę tłamsi permanentny brak pewności siebie, skutkując przepuszczaniem przez nią rozmaitych użytecznych możliwości i zabierając jej dynamizm nieodzowny do sfinalizowania rozgrzebanych inicjatyw. Jest to osoba zrównoważona, powoli sprawuje ulubione ceremoniały, a więc umie odpowiednio uhonorować ekstrawaganckie wirtuozostwo i denerwuje ją kooperacja z ludźmi energicznymi. Jest to osobnik uduchowiony, posiada kreatywny i niezwykle empatyczny umysł i w zwięzłej przemowie potrafi umieścić morze uniesień, dlatego często jest opiekunem mentalnym dla innych. Bywa człowiekiem ustępliwym, z reguły poszukuje zwierzchnika i guru, albowiem częstokroć znacząco nie wystarcza jej asertywności i zderzona z cudzym naciskiem nie daje rady zachować się asertywnie. Znamionuje się pobieżnością, umie migiem przemyśleć gigantyczną ilość wiadomości, jednakże jej natychmiastowe decyzje często niestety dają się poznać jako błędne, a zatem nie daje sobie rady z ocenianiem bardziej wymyślnych kwestii.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 12 marca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.