Ryba, 10 marca ☆ Panie

Ryba, 10 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: ranek jakich wiele, spróbuj w jakiś sposób tchnąć w niego zapał, nie dopuść żeby kaprysy gwiazd zniweczyły twoje projekty.

zdrowie: uprzedzam, iż twoja sprawność jest niezwykle słaba, to nieodpowiedni dzień do ciężkiej pracy.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię zły dzień na spotykanie ludzi, najlepiej będzie pozostać w swoim lokum i oddać się oglądaniu filmów.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Pani ryby urodzona w dniu 10 marca jest to człowiek cierpliwy, radzi sobie w roli wziętego nauczyciela, potrafi zdobyć biegłość w zagadnieniach narzucających konieczność długotrwałego treningu i umie być wyrozumiałym i wrażliwym kumplem. Bywa emocjonalna, wierzy cudotwórstwu, nie przepada za cywilizacją techniczną, a zatem powszechna mechanizacja częstokroć jest dla niej niezaprzeczalną zmorą. To jednostka elastyczna, jeśli sytuacja tego wymaga, potrafi stworzyć łódź podwodną z tektury i powroza, nie trwoni tygodni na czcze narzekanie i umie spełniać się w dowolnych warunkach. Charakteryzuje się altruizmem, potrafi nadstawiać karku za kolegów i jest wiecznym marzycielem, dlatego momentami doznaje komplikacji ekonomicznych. Jest to osoba wierna, jest poważanym i odpowiedzialnym podwładnym, jest niezwykle chwalona przez partnerów, lecz nierzadko w swojej wierności dochodzi aż do pompatyczności. Bywa niewierna, respektuje wyłącznie dochodowe dla siebie traktaty, jako biurokrata okazuje się sprzedajna, więc głębiej znający ludzie próbują unikać z nią bliższych powiązań. Znamionuje się metodycznością, konsekwentnie dąży do celu, umie się dobrze mobilizować, jednak słabo wytrzymuje błyskawicznie zmieniające się sytuacje. Często bywa chwiejna, nie potrafi wykazywać się zdyscyplinowanymi decyzjami i umie modyfikować życiowe przekonania co minutę, częstokroć denerwuje swoich współpracowników. Cechuje się nietowarzyskością, doskonale funkcjonuje samotnie, chętnie zajmuje się dziwacznymi zamiłowaniami, aczkolwiek doświadcza problemów z tworzeniem bliskich stosunków z pozostałymi osobami. Jest to osobnik bojaźliwy, heroiczne wyczyny preferuje pozostawić innym ludziom, jest trwożliwa w obecności obcych osób, mimo że stara się działać mądrze i rzetelnie.
Znamionuje się słownością, jest niezmiernie wytrwała i zorganizowana, zachowuje jednostajny, jednakże skuteczny rytm pracy, toteż w długiej perspektywie zazwyczaj prześciga gwałtownych pionierów. Charakteryzuje się posępnością, na podejmowanych poprzez nią osądach ciąży z reguły mniemanie o swoim marnym losie, skłaniając ją często do rezygnowania z całkiem porządnie zapowiadających się projektów oraz powiększając groźbę nowych fiask. To osobnik rozważny, to dalekowzroczny i śmiały dowódca, drobiazgowo planuje najdrobniejsze akcje i pędzi ku bogactwu wolno, ale metodycznie. Częstokroć bywa nieuważna, potrafi w krótkim czasie zbadać ogromny zasób informacji, aczkolwiek jej oceny często są niezbyt ostrożne, zatem nie daje sobie rady z rozważaniem bardziej złożonych spraw. Bywa jednostką uległą, częstokroć musi parać się realizowaniem pogardzanych przez siebie zajęć, gdyż pozostałe osoby często uznaje za opiniodawców i zbyt swobodnie ustępuje czyimś presjom. Częstokroć bywa uduchowiona, bardzo pobudzają ją kłopoty innych ludzi i w zwięzłej przemowie umie zamieścić bezlik wzruszeń, a więc często jest mistrzem duchowym dla innych. Uwielbia zachowywać się pasywnie, przeważnie pragnie czekać, aż ktoś drugi odnajdzie wyjście, dopomagając jej cały czas rozpływać się nad swoimi myślami. Jest to osobnik spokojny, jest to naturalny funkcjonariusz, zatem lubuje się w ospałych, relaksujących zawodach i męczy ją współdziałanie z osobami energicznymi.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 10 marca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.