Ryba, 01 marca ☆ Panie

Ryba, 01 marca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek jakich wiele, postaraj się go w jakiś sposób rozruszać, nie pozwól by ataki melancholii zepsuły twoje plany.

zdrowie: to moment stosunkowo niezłej formy, nie obawiaj się zademonstrować światu, na co cię stać.

miłość: uosabiasz ucieleśnienie zmysłowości, wkładem swojej woli, jesteś w stanie zdobyć każdą rzecz.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Astrologiczna pani ryby, która przyszła na świat w dniu 1 marca, to jednostka bojaźliwa, przesiedzenie deszczu na zewnątrz to dla niej naprawdę bolesne doznanie, niespecjalnie darzy zaufaniem słabo zapoznanych ludzi, pomimo tego że usiłuje zachowywać się rozsądnie i rzetelnie. To osobnik metodyczny, potrafi doprowadzić swoje projekty do zyskownego zakończenia, umie się adekwatnie mobilizować, jednak potrafi być nadmiernie oficjalna w nieprzewidzianych sytuacjach. Bywa empatyczna, prędzej wpływa na nią intuicja niż rozsądek, nie współpracuje z domeną maszyn liczących, toteż wszędobylska industrializacja często stanowi dla niej prawdziwy koszmar. Charakteryzuje się lojalnością, jest rzetelnym i odpowiedzialnym podkomendnym, do małżeństw odnosi się niezwykle serio, aczkolwiek częstokroć w tej spontanicznej uprzejmości umie nie zatroszczyć się o własne interesy. Jest to osoba altruistyczna, realizuje się w aktywności społecznej i nie ma pojęcia, co to pazerność, a zatem ma szansę zawieść w starciu z bezwzględną rzeczywistością. To jednostka elastyczna, rewelacyjnie sprawdza się na dowolnej posadzie i słowo „niemożliwe” nie istnieje w jej słowniku. Znamionuje się cierpliwością, potrafi wykonać sprawy bardzo zniechęcające dla innych ludzi, często jest wyśmienitym wychowawcą i spełnia się w charakterze uznanego mentora. Bywa osobnikiem nielojalnym, to posiadający duże aspiracje działacz prezentujący jednakże pociąg do populizmu, jako biurokrata okazuje się sprzedajna, dlatego towarzysze życzą sobie unikać wchodzenia z nią w spółki. Jest to jednostka nietowarzyska, jej indywidualna dusza potrafi być dla niej potężnym i rozległym środowiskiem, umie poświęcić całą dobę nietypowym działaniom, ale tłum częstokroć totalnie ją krępuje. Bywa chwiejna, nie potrafi obstawać przy konsekwentnych decyzjach i umie aktualizować strategiczne założenia co chwilę, dlatego niezmiernie trudno zaczyna się z nią negocjacje.
Cechuje się fatalizmem, naturalny defetyzm autentycznie gmatwa jej życie, owocując traceniem jej zdolności oraz potęgując groźbę kolejnych porażek. Znamionuje się pobieżnością, jest niezwykle rozgarnięta, jednakże działa często nazbyt lekkomyślnie, a więc częstokroć szamocze się chaotycznie i bez obranego kursu. Często bywa bierna, marudzi czekając, aż problem zostanie załatwiony przez innych, pozwalając jej nie martwić się niczym. To osobnik sumienny, to chodzący wzorzec przodownika pracy, postępuje podług dokładnie przygotowanego scenariusza, więc należy doszkalać się od niej racjonalizmu oraz skuteczności. Jest to osoba posłuszna, na ogół szuka wodza i guru, albowiem częstokroć zasadniczo brakuje jej wiary w sukces i z łatwością daje się kierować. Jest to osobnik pobożny, dysponuje twórczym i bardzo wrażliwym psyche i potrafi niezmiernie plastycznie przedstawiać emocjonalne odczucia innych, zatem fundamentalne jest dla niej istnienie widzów dla swoich wytworów. Jest to człowiek zrównoważony, wykonuje pracę z namysłem oraz rozważnie, toteż umie odpowiednio uhonorować osobliwe wirtuozostwo i przeważnie mozoli się sumiennie, lecz we własnym rytmie. To jednostka rozważna, wystrzega się pochopnych aktywności, bacznie przepatruje istniejące informacje i prognozy oraz dąży ku finansowemu dobrobytowi mozolnie, jednak systematycznie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 01 marca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.