Ryba, 28 lutego ☆ Panie

Ryba, 28 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie do bani, uzbrój się w mnóstwo siły woli, żeby funcjonować względnie sensownie.

zdrowie: uprzedzam, iż dzisiejszego dnia twoja sprawność jest dalece zła, staraj się wystrzegać się nieuzadadnionej mordęgi.

miłość: chyba swój związek uznajesz za coś zbytnio jednoznaczego, spróbuj zadziwić w tej sprawie partnera.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Astrologiczna kobieta ryby, która przyszła na świat w dniu 28 lutego, jest to człowiek cierpliwy, w liceum częstokroć osiąga doskonałe stopnie, potrafi uważnie wyczekiwać na sposobną okazję i często jest fenomenalnym wychowawcą. To jednostka lękliwa, spędzenie deszczu na dworze to dla niej autentycznie nieprzyjemne doświadczenie, niezbyt wierzy mało zapoznanym osobom, chociaż częstokroć wyrównuje to kombinowaniem i rozwagą. Jest to osobnik metodyczny, pracuje bez zbędnych zrywów, umie się należycie motywować, jednak często nie daje rady improwizować w narzucających konieczność tego okolicznościach. Jest to człowiek niewierny, łatwo zapomina o swoich obietnicach, jako urzędnik okazuje się skorumpowana, a więc nie jest zbytnio lubiana poprzez własny zespół. Jest to jednostka nietowarzyska, wyśmienicie bawi się w pojedynkę, ochoczo zajmuje się dziwacznymi zainteresowaniami, ale umieszczona na eksponowanym miejscu gubi mnóstwo ze swojego czaru. Częstokroć bywa uczuciowa, ufa magii, nie przepada za cywilizacją naukową, więc często wolałaby urodzić się o stulecia wcześniej. Jest to osoba elastyczna, termin „niewykonalny” nie egzystuje w jej doktrynie życiowej i dobrze znajduje się nawet w sytuacjach przykrego stresu. Jest to osobnik wierny, potrafi być autentycznym kompanem pomocnym w problemach, ofiarność w związku jest dla niej rzeczą niekwestionowaną, jednakże jej przyrodzona prawość umie owocować przypływami antypatii. Charakteryzuje się troskliwością, cieszy ją dostarczanie radości przyjaciołom i nie zaprzątają jej sława i zaszczyty, zatem niekiedy osobiście potrzebuje wsparcia finansowego. Bywa człowiekiem niekonsekwentnym, jej oceny i postawy częstokroć są wieloznaczne i nazbyt często modyfikuje osąd odnośnie kierunku swojej aktywności, często ima się różnych zawodów.
Bywa osobnikiem uduchowionym, potrafi dostrzegać fenomeny nieuchwytne dla pozostałych gapiów i umie bardzo plastycznie przedstawiać psychiczne doznania innych, a zatem częstokroć jest guru mentalnym dla innych. Jest to jednostka sumienna, swoje obowiązki traktuje na serio, utrzymuje jednostajny, aczkolwiek efektywny rytm działalności, toteż powinno się doszkalać się od niej pragmatyczności oraz skuteczności. To człowiek pesymistyczny, naturalny defetyzm naprawdę ogranicza jej egzystencję, wiodąc ją często do zupełnie niepotrzebnej klęski i potęgując niebezpieczeństwo kolejnych porażek. Znamionuje się zrównoważeniem, leniwie odprawia umiłowane ceremonie, dlatego potrafi docenić wystudiowaną maestrię i męczy ją współdziałanie z osobami kąpanymi w gorącej wodzie. Uwielbia zachowywać się pasywnie, żyje w pasywnym niezdecydowaniu, aż ktoś drugi odnajdzie wyjście, oswobadzając ją od rozterek. Częstokroć bywa uległa, lubi poświęcać się flegmatycznym, niezwiązanym z obciążeniem zajęciom, gdyż inne jednostki często uznaje za wyrocznie i nie umie dowodzić przed innymi swoich przekonań. Bywa nieuważna, jest cały czas czymś pochłonięta, lecz jej bezzwłoczne wybory częstokroć na nieszczęście dają się poznać jako błędne, więc nie realizuje z reguły dziejowych dociekań i reform. To osobnik dalekowzroczny, dokłada starań, by nie reagować innstynktownie, z uwagą bada istniejące informacje i ekstrapolacje oraz nie pokłada ufności w projektach wykonanych na kolanie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 28 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.