Ryba, 27 lutego ☆ Panie

Ryba, 27 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek jakich wiele, postaraj się go jakimś sposobem ożywić, nie pozwól aby zrządzenia gwiazd zniszczyły twoje plany.

zdrowie: bywały już leprze dni, weź się do jakieś typowej roboty.

miłość: zapewne nadchodzi niewskazany moment na zawieranie nieznanych związków, najbezpieczniej wydaje się siedzieć w mieszkaniu i poświęcić się czytaniu.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba, która przyszła na świat dnia 27 lutego, to człowiek zorganizowany, mozoli się bez nieefektywnych sprintów, problemy nie potrafią szybko jej odstręczyć, jednak momentami przesadnie przyzwyczaja się do uprzednio stworzonych planów. Cechuje się wiernością, umie być prawdziwym kompanem dostępnym w opałach, jest bardzo ceniona przez współpracowników, jednakże czasami w swojej ofiarności sięga aż do pompatyczności. Znamionuje się introwertyzmem, lubi spędzać czas, w swoich własnych fantazjach, potrafi poświęcić cały dzień oryginalnym zajęciom, ale doznaje trudności z tworzeniem kontaktów z pozostałymi osobami. To jednostka lękliwa, nie lubi siedzenia w mroku, ulubiony przez nią sposób działań charakteryzuje rozwaga, mimo że często wyrównuje to przebiegłością i przewidywaniem. Jest to osobnik wytrwały, częstokroć bawi ją łowienie ryb, umie być wielkodusznym i wrażliwym kumplem i potrafi zyskać biegłość w zagadnieniach wymagających długofalowej nauki. Uwielbia zachowywać się emocjonalnie, nie unika emocjonalnych porywów, nie polega na matematycznej technice likwidowania przeciwności, dlatego powszechna mechanizacja często stanowi dla niej niezaprzeczalne strapienie. Bywa niewierna, modyfikuje fronty zależnie od sytuacji, umie zachowywać się obłudnie, a zatem częstokroć jest zagniewana na całe otoczenie. To człowiek altruistyczny, rozrzutnie wspiera przyjaciół w swojej okolicy i nie interesują jej hołdy i sława, więc często męczy ją deficyt prozaicznej, trywialnej praktyczności. Bywa niekonsekwentna, jej stanowiska i poglądy częstokroć są niejednoznaczne i potrafi uaktualniać fundamentalne przekonania z dnia na dzień, często drażni swoich kolegów. Charakteryzuje się wszechstronnością, pojęcie „nierealne” nie znajduje się w jej zasobie językowym, przystosowuje błyskawicznie i skutecznie i zapał do ulepszania jest jej nieodmienną cechą.
Jest to osoba posępna, wrodzone czarnowidztwo naprawdę ogranicza jej egzystencję, sprowadzając ją częstokroć do absolutnie niepotrzebnej klęski oraz powodując nagłe rezygnowanie przed końcem. Jest to jednostka posłuszna, niezależne decydowanie może być dla niej niezwykle nieprzyjemne, bo inne osoby często postrzega za wyrocznie i arogancja i przemoc umieją wyegzekwować na niej odmianę punktu widzenia. Częstokroć bywa powierzchowna, potrafi po części znać się na każdej dziedzinie, aczkolwiek działa często zbyt nierozsądnie, zatem częstokroć sama nie ogarnia kompletnie swoich ruchów. Jest to osobnik opanowany, nie męczy jej obowiązkowe wykonywanie monotonnych zleceń, toteż cały rok po roku najchętniej trwoni na intymnych przemyśleniach i denerwuje ją współpraca z ludźmi pochopnymi. To osoba sumienna, ani trochę nie opóźnia spraw do wykonania, pracuje podług dokładnie wykonanego scenariusza, a więc można doszkalać się od niej pragmatyczności oraz sprawności. Bywa jednostką pasywną, grzebie się w oczekiwaniu, aż ktoś drugi wymyśli rozwiązanie, pozwalając jej cały czas bawić się swoimi rozważaniami. Jest to człowiek przezorny, wystrzega się pośpiesznych aktywności, z uwagą bada posiadane dane statystyczne i ekstrapolacje oraz prze ku sukcesowi mozolnie, lecz konsekwentnie. Bywa uduchowiona, niezmiernie wzruszają ją kłopoty innych osób i jest niezwykle utalentowana graficznie bądź poetycko, dlatego zwykle oddaje się jakiemuś typowi sztuki.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 27 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.