Ryba, 22 lutego ☆ Panie

Ryba, 22 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom kondycji psychicznej poniżej normy, potrzebujesz wiele hartu ducha, żeby pracować względnie rozsądnie.

zdrowie: to pora całkiem niezłej kondycj, wyrusz chwacko przed siebie okazać innym, na co cię stać.

miłość: najpewniej nadszedł konflikt w miłości, najbezpieczniej wydaje się zostać w swoim lokum i zajmować się bobby.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Ryba, która urodziła się dnia 22 lutego, jest to człowiek troskliwy, hojnie wspomaga kolegów we własnym otoczeniu i nie zajmują jej wpływy i rozgłos, dlatego może rozczarować w starciu z brutalnym życiem. Jest to jednostka strachliwa, przesiedzenie deszczu na świeżym powietrzu to dla niej autentycznie niemiłe przeżycie, niezbyt ufa kiepsko poznanym osobom, choć często kompensuje to myśleniem i rozwagą. Jest to osobnik lojalny, jest uczciwym i rzetelnym pracownikiem, stara się działać odpowiednio do swoich poglądów, lecz częstokroć w tej spontanicznej przyjazności umie nie zaspokoić osobistych interesów. To człowiek emocjonalny, nie stroni od afektowanych wzruszeń, nie darzy zaufaniem matematycznej strategii usuwania kłopotów, a więc przed monitorem często reaguje niczym kot w wodzie. Lubi zachowywać się konsekwentnie, potrafi rozsądnie wykorzystywać swoje siły, funkcjonuje w sposób przemyślany i zaplanowany, jednak częstokroć brakuje jej pomysłowości nieodzownej w niespodziewanych okolicznościach. Często bywa niekonsekwentna, częstokroć nie wystarcza jej uporu i trudno jest jej pozostawać przy powziętych zobowiązaniach, często irytuje swoich współpracowników. Znamionuje się wszechstronnością, rewelacyjnie sprawdza się nawet w sytuacjach męczącego chaosu, hasło „niemożliwe” nie znajduje się w jej doktrynie życiowej i umie dostroić się do zmieniających się warunków. Charakteryzuje się wytrwałością, potrafi być wyrozumiałym i otwartym przyjacielem, w minionych stuleciach umiałaby być benedyktynem notującym antycznych woluminach i nieustępliwość dopomaga jej dojrzeć współzależności niezauważalne dla normalnych osób. Jest to jednostka nietowarzyska, jest prywatnym myślicielem oderwanym od rzeczywistości, chętnie poświęca się dziwacznym zainteresowaniom, aczkolwiek tłum częstokroć zupełnie ją onieśmiela. Jest to osobnik nielojalny, respektuje jedynie wygodne dla własnej osoby porozumienia, jako funkcjonariusz okazuje się przekupna, więc często bywa rozeźlona na niesprawiedliwy los.
Cechuje się opanowaniem, z namysłem przeprowadza ulubione rytuały, toteż odczuwa pociąg do niespiesznych, kojących czynności i zwykle pracuje rzetelnie, jednakże we własnym tempie. To osoba pobieżna, potrafi po części posiadać wiedzę o każdej dziedzinie, ale jej sądy częstokroć są niespecjalnie przewidujące, a zatem często wierzga chaotycznie i bez obranego celu. To osobnik rozważny, podejmuje próby, by nie odpowiadać innstynktownie, sporządza skomplikowane plany oraz prze ku dostatkowi pomału, aczkolwiek metodycznie. Znamionuje się uległością, uwielbia parać się flegmatycznymi, niezwiązanymi z obowiązkiem pracami, gdyż pozostałych ludzi częstokroć postrzega za opiniotwórców i przemoc i śmiałość umieją wyegzekwować na niej odmianę stanowiska. Jest to jednostka słowna, zlecenie jest dla niej rzeczą niepodważalną, utrzymuje jednolity, lecz skuteczny rytm aktywności, zatem winno się uczyć się od niej sprawności oraz ergonomiczności. Często bywa bezwolna, przepuszcza chwilę na bezskutecznym jęczeniu, aż ktoś inny znajdzie rozwiązanie problemu, pomagając jej nie podejmować się obowiązków. To osoba ponura, naturalny fatalizm naprawdę utrudnia jej egzystencję, powodując przepuszczanie przez nią różnych cennych okazji i potęgując groźbę nowych przegranych. Jest to osobnik pobożny, zazwyczaj jest istotnie bardziej emocjonalna niż większość populacji i jest bardzo zdolna artystycznie albo pisarsko, dlatego z reguły trudni się jakimś gatunkiem twórczości.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 22 lutego
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.