Ryba, 20 lutego ☆ Panie

Ryba, 20 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość kondycji psychicznej poniżej średniej, będziesz potrzebować mnóstwo samokontroli, by nie stracić dzisiejszego dnia na zbędnym marudzeniu.

zdrowie: jesteś dziś gejzerem witalności, spożytkuj tę okoliczność najdoskonalej, jak tylko się da.

miłość: prawie na pewno nadchodzi niewskazany moment na zawieranie nowych relacji, najsensowniej wydaje się spędzić czas w domu i poświęcać się oglądaniu filmów.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Pani ryby urodzona w dniu 20 lutego jest to osobnik wrażliwy, polega na tarocie, nie ceni rzeczywistości technicznej, zatem przed maszyną liczącą częstokroć zachowuje się niczym ryba na brzegu. Jest to osoba trwożliwa, sport ekstremalny nie jest zabawą sposobną dla tego człowieka, bywa bojaźliwa w obecności nieznajomych osób, mimo że często mimo to usiłuje zmagać się z tymi własnościami swojego temperamentu. Jest to jednostka nietowarzyska, jej osobisty duch potrafi być dla niej obszernym i szerokim światem, umie poświęcić całą dobę tajemniczym działaniom, lecz tłum częstokroć bezgranicznie ją krępuje. Jest to osobnik opiekuńczy, szczodrze wspiera kolegów we własnym środowisku i nie wykazuje małoduszności, dlatego jest brana za osła. Cechuje się konsekwencją, okazuje cierpliwość i uporządkowanie, potrafi się odpowiednio mobilizować, jednak chwilami nadmiernie przyzwyczaja się do wcześniej stworzonych projektów. Często bywa wiarołomna, rychło zapomina o swoich przyrzeczeniach, umie działać dwulicowo, a więc nie jest przesadnie poważana poprzez własne towarzystwo. Częstokroć bywa chwiejna, jej poglądy i przekonania często są wieloznaczne i potrafi aktualizować fundamentalne decyzje z dnia na dzień, częstokroć podejmuje się przeróżnych zajęć. To człowiek wytrwały, często jest idealnym mentorem, częstokroć raduje ją łowienie ryb i umie umiejętnie oczekiwać na stosowną okazję. To osoba wierna, kompani są dla niej bardzo istotni, lojalność w rodzinie jest dla niej sprawą niezaprzeczalną, ale jej naturalny legalizm potrafi powodować paroksyzmy awersji. To jednostka wszechstronna, adaptuje się błyskawicznie i zręcznie i zapał do poprawiania jest jej niezmienną właściwością.
Charakteryzuje się defetyzmem, przyrodzone czarnowidztwo naprawdę gmatwa jej życie, popychając ją często do rzucania zupełnie dobrze rokujących przedsięwzięć oraz owocując gwałtownym zniechęcaniem się przed końcem. To człowiek posłuszny, samodzielne podejmowanie decyzji może być dla niej niezwykle niepokojące, ponieważ inne osoby częstokroć postrzega za znawców i śmiałość i siła umieją wydębić na niej zmianę punktu widzenia. Znamionuje się opanowaniem, nie męczy jej sumienne wykonywanie powtarzalnych obowiązków, więc każdy czas najchętniej przepędza na ustronnych rozmyślaniach i potrafi nie stracić głowy w nerwowych okolicznościach. Cechuje się sumiennością, swoje powinności traktuje na serio, jej plany nie kryją błędów, toteż warto uczyć się od niej funkcjonalności oraz sprawności. Znamionuje się powierzchownością, nie odstraszają jej pośpiech i zamieszanie, jednakże zachowuje się często nadto nieroztropnie, a zatem nie dokonuje zwykle przełomowych badań i odkryć. Jest to osobnik religijny, niezmiernie wzruszają ją problemy innych ludzi i umie niezwykle sugestywnie oddawać mentalne doznania innych, dlatego częstokroć jest opiekunem duchowym dla innych. Bywa jednostką bezwolną, funkcjonuje w biernym zwątpieniu, aż druga osoba podejmie osąd, wyzwalając ją od rozterek. To człowiek przewidujący, stroni od nierozważnych aktywności, skrupulatnie aranżuje najbłahsze posunięcia oraz śpieszy ku bogactwu z wolna, aczkolwiek systematycznie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 20 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.