Ryba, 19 lutego ☆ Panie

Ryba, 19 lutego ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień niewybijający się niczym szcególnym, spróbuj go jakimś sposobem ocieplić, nie pozwól by wygłupy horoskopu unicestwiły twoje projekty.

zdrowie: przydarzały ci się przedtem wydajniejsze dni, zajmij się jakąś rutynową działalnością.

miłość: włóż dużo serca w swoje relacje, ponieważ prawdopodobnie pojawią się w tej kwestii niespodziewane trudności.

żywioł woda
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Jowisz
metal cyna
liczba 11
Kobieta ryby, która urodziła się w dniu 19 lutego, jest to jednostka cierpliwa, częstokroć cieszy ją wędkowanie, umie wykonać sprawy niezmiernie nieatrakcyjne dla innych osób i umie uważnie wysłuchiwać cudzych zwierzeń. Często bywa nielojalna, to posiadający duże aspiracje polityk wykazujący jednakże upodobanie do populizmu, potrafi działać przewrotnie, a więc częstokroć jest rozeźlona na cały świat. Uwielbia zachowywać się emocjonalnie, ufa kabale, nie ceni rzeczywistości technicznej, a zatem powszechna technologia często jest dla niej prawdziwym koszmarem. Cechuje się wszechstronnością, oszołomienie to u niej nastrój naprawdę nieczęsty, dobrze improwizuje nawet w warunkach ciężkiego rozgardiaszu i umie spełniać się w dowolnych okolicznościach. Częstokroć bywa chwiejna, często nie wystarcza jej wytrwałości i ciężko jest jej pozostawać przy powziętych zobowiązaniach, więc niezwykle źle radzi sobie jako głowa rodu lub wychowawca. To człowiek introwertyczny, jej indywidualny duch potrafi być dla niej bezkresnym i obszernym środowiskiem, umie poświęcić cały wieczór oryginalnym zajęciom, jednak miewa kłopoty z zadzierzganiem znajomości z normalnymi osobami. Znamionuje się troskliwością, potrafi ponosić ofiary za innych ludzi i nie interesuje się osobistym interesem, dlatego może zawieść w zderzeniu z surowym życiem. Charakteryzuje się zdyscyplinowaniem, wykonuje pracę bez niepotrzebnych sprintów, umie się odpowiednio inspirować, jednak częstokroć nie starcza jej inicjatywy potrzebnej w niespodziewanych wypadkach. Znamionuje się szczerością, jest odpowiedzialnym i rzetelnym pracownikiem, do związków podchodzi bardzo serio, aczkolwiek czasami w swojej wierności sięga aż do pompatyczności. Bywa strachliwa, nie znosi znajdowania się w ciemnościach, niespecjalnie pokłada ufność w mało poznanych osobach, pomimo tego że często wyrównuje to rozsądkiem i kombinowaniem.
To osobnik spokojny, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego pustelnika, zatem każdy żywot z największą satysfakcją spędza na samotnych kontemplacjach i zazwyczaj mozoli się odpowiedzialnie, lecz we własnym rytmie. To jednostka słowna, jest niezmiernie zawzięta i zorganizowana, utrzymuje jednorodne, jednakże efektywne tempo działalności, toteż w długim kontekście przeważnie przegania krewkich pionierów. Jest to człowiek posępny, na obieranych poprzez nią werdyktach zaważa z reguły przekonanie o swojej złej passie, prowadząc ją częstokroć do porzucania zupełnie przyzwoicie zapowiadających się przedsięwzięć oraz zabierając jej witalność pożądaną do finalizacji zaczętych działań. Jest to jednostka dalekowzroczna, to ostrożny i odważny zarządca, tworzy skomplikowane projekty i nie wierzy pomysłom stworzonym niestarannie. Jest to osobnik apatyczny, dryfuje w pasywnej rozterce, aż druga osoba poweźmie decyzję, pomagając jej nie przejmować się niczym. To osobnik powierzchowny, nie odstraszają jej zagonienie i chaos, ale jej osądy często są niezbyt przezorne, a więc nie daje sobie rady z rozważaniem bardziej wyrafinowanych kwestii. To człowiek pobożny, potrafi widzieć rzeczy nieuchwytne dla pozostałych gapiów i doznaje dużego głodu towarzyskiego manifestowania swoich afektów, więc częstokroć bywa mistrzem duchowym dla innych. Jest to jednostka posłuszna, zwykle wygląda nauczyciela i wodza, gdyż inne osoby często postrzega za rzeczoznawców i nazbyt łatwo ustępuje czyimś namowom.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ ryba, 19 lutego
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.