Raczka, 05 lipca ☆ Panie

Raczka, 05 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój nastrój okaże się dosyć niezadowalający, spróbuj sprawić sobie jakąś fraję.

zdrowie: twoja wydajność ewidentnie nawala, uważaj na siebie oraz nie zabieraj za czasochłonne zadania.

miłość: zaangażuj się dzisiaj w swoje uczucia do bliskiej osoby, gdyż jest duża szansa, iż nastąpią w tej kwestii niespodziewane problemy.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Raczka, która przyszła na świat dnia 5 lipca, charakteryzuje się nietowarzyskością, lubi spędzać czas, w swoich osobistych marzeniach, częstokroć umie okazywać niezwykłą wytrwałość przy naprawie popsutych aparatów, jednakże gawiedź często kompletnie ją krępuje. To osobnik władczy, pragnie okiełznać całą Ziemię i częstokroć nie wie o ogólnym odbiorze swojej postaci, a zatem często staje się odosobnionym i wyalienowanym szefem. Jest to człowiek cierpliwy, potrafi być wyrozumiałym i wrażliwym towarzyszem, w liceum częstokroć osiąga wybitne stopnie i umie cierpliwie oczekiwać na sposobną chwilę. Często bywa niekonsekwentna, nie potrafi trwać przy zorganizowanych decyzjach i umie aktualizować fundamentalne przekonania z minuty na minutę, częstokroć drażni swoich współpracowników. Jest to jednostka aktywna, dobrze wytrzymuje nerwową mordęgę, nie potrafi siąść spokojnie i jest niezmiernie produktywna w działaniu. Jest to osoba uczuciowa, rozwiązań problemów wygląda w urokach i w proroctwach, nie współpracuje z domeną maszyn, zatem współczesne życie często nie odpowiada jej. To człowiek konsekwentny, konsekwentnie zmierza do celu, funkcjonuje w sposób rozważny i sprawdzony, jednak częstokroć nie wystarcza jej wszechstronności wskazanej w naglących wypadkach.
Często bywa pobożna, bardzo ujmują ją kłopoty innych osób i jest niezwykle uzdolniona rysunkowo bądź lingwistycznie, a więc częstokroć jest przewodnikiem duchowym dla innych. Znamionuje się zrównoważeniem, działa bez pośpiechu oraz z namysłem, więc jest niepodatna na powszechny rozgardiasz i przeważnie wykonuje pracę odpowiedzialnie, aczkolwiek we własnym rytmie. Jest to osobnik przezorny, dokłada starań, by nie reagować intuicyjnie, skrupulatnie organizuje najsubtelniejsze manewry oraz mknie ku sukcesowi pomału, ale metodycznie. Cechuje się defetyzmem, naturalne czarnowidztwo naprawdę komplikuje jej egzystencję, powodując marnowanie przez nią różnych cennych możliwości i wzmagając niebezpieczeństwo następnych przegranych. Jest to człowiek taktowny, umie wybrnąć ze skomplikowanych i groźnych okoliczności, które wymagają potężnej porcji dyplomatycznego wyczucia i mierzące się z nimi osoby z reguły prędko skłaniają do poddania się. Jest to osobnik niezależny, postanowienia obiera na podłożu osobistych przemyśleń, dlatego nonsensem jest zakładanie, że posłucha zaordynowanych jej przykazań. Charakteryzuje się odwagą, niezmiernie rzadko boi się nieprzewidzianych przeszkód, bowiem świetnie spełnia się w trudnych warunkach i wykazuje dużą samodyscyplinę.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 05 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.