Raczka, 03 lipca ☆ Panie

Raczka, 03 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość kondycji psychicznej poniżej przeciętnej, potrzebujesz dużo samokontroli, by nie zmarnować dzisiejszego dnia na zbędnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: zdarzało się lepiej, zajmij się jakąś typową aktywnością.

miłość: zapewne czeka Cię konflikt w miłości, najbezpieczniej zostać w domu i poświęcić się porządkom.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Raczka urodzona w dniu 3 lipca cechuje się introwertyzmem, jej osobista dusza potrafi być dla niej potężnym i rozległym środowiskiem, umie poświęcić cały wieczór dziwacznym działaniom, ale tłum często absolutnie ją onieśmiela. Bywa chwiejna, jej oceny i postawy częstokroć są wieloznaczne i potrafi uaktualniać życiowe przekonania z dnia na dzień, a zatem bardzo marnie radzi sobie jako rodzic lub nauczyciel. Znamionuje się wytrwałością, upór w kroczeniu do mety często pozwala jej uzyskać finansowy dobrobyt, umie cierpliwie słuchać czyichś historii i częstokroć raduje ją łowienie ryb. To jednostka przedsiębiorcza, odpoczywa dynamicznie i trudności przezwycięża odważnie. Lubi zachowywać się uczuciowo, rozwiązań kłopotów wygląda w czarach i w znakach, nie darzy zaufaniem rachunkowej strategii likwidowania przeszkód, zatem współczesne życie często nie podoba się jej. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi dowieść swoje plany do pomyślnego zamknięcia, problemy nie umieją prędko jej zniechęcić, jednak kiepsko radzi sobie z żywiołowo przeobrażającymi się okolicznościami. Jest to człowiek władczy, pragnie opanować cały świat i odwoływanie się do jej rozwagi częstokroć nie sprawdza się, dlatego jest niepopularna w swoim otoczeniu.
Jest to osobnik samodzielny, postanowienia podejmuje na podstawie własnych przemyśleń, toteż zawiedzie cię spodziewanie się, iż ustąpi komuś bez pojedynku. Jest to osoba kulturalna, można jej powierzyć realizację ambitnych misji, które przedstawiają sobą niezaprzeczalne wyzwanie również dla zaprawionych i sprytnych polityków i siłujących się z nimi ludzi zazwyczaj w mig popychają do rezygnacji. Charakteryzuje się męstwem, potrafi zrealizować zadania niewykonalne dla pozostałych ludzi, ponieważ stara się nie zastanawiać się nad strachem i ubóstwia pracować w biegu. To jednostka spokojna, wykonuje pracę bez pośpiechu oraz ostrożnie, a więc lubuje się w niespiesznych, wyciszających zajęciach i przeważnie mozoli się odpowiedzialnie, jednakże w swoim rytmie. To człowiek dalekowzroczny, podejmuje próby, by nie zachowywać się intuicyjnie, dokładnie planuje najbłahsze ruchy oraz dąży ku dostatkowi pomału, lecz metodycznie. To osoba uduchowiona, posiada kreatywną i niezwykle empatyczną osobowość i doświadcza ogromnej potrzeby publicznego wyrażania swoich emocji, więc z reguły uprawia jakiś typ twórczości. To osobnik pesymistyczny, najmniejszą jej działalność ogranicza stały niedobór wiary w sukces, powodując przepuszczanie przez nią najrozmaitszych pożytecznych szans oraz owocując raptownym porzucaniem działań w połowie drogi.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 03 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.