Raczka, 17 lipca ☆ Panie

Raczka, 17 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzień nie odznaczający się niczym niezwykłym, dołóz starań, aby go ożywić, nie dopuść żeby przypływy melancholii zepsuły twoje plany.

zdrowie: to czas dość niezłej kondycj, udaj się w świat walczyć o kolejne dni.

miłość: najprawdopodobniej czeka Cię dołek w miłości, najrozsądniej będzie siedzieć w swoim lokum i poświęcać się ćwiczeniom.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Kobieta rak urodzona w dniu 17 lipca jest to osoba wytrwała, częstokroć jest doskonałym wychowawcą, sprawdza się w charakterze uznanego nauczyciela i wytrwałość dopomaga jej spostrzec korelacje nieuchwytne dla pozostałych ludzi. Bywa osobnikiem emocjonalnym, rozwiązań kłopotów wypatruje w czarach i w proroctwach, cyfry i obliczenia odrzucają ją, toteż teraźniejsza rzeczywistość często nie podoba się jej. Jest to jednostka nietowarzyska, uwielbia bujać w obłokach, w swoich własnych marzeniach, umie poświęcić całą dobę niezrozumiałym zajęciom, ale doznaje trudności z budowaniem przyjaźni z innymi osobami. To osobnik apodyktyczny, uważa się za jednostkę fachową w dowolnej sprawie i nie boi się oceny swojego sposobu bycia, a zatem marnie spełnia się w trakcie grupowych czynności. Jest to osoba niezdecydowana, nie potrafi zdecydować się na jeden punkt widzenia i nazbyt często zmienia sąd odnośnie kierunku swojej pracy, dlatego niezwykle ciężko toczy się z nią spory. To człowiek energiczny, inicjuje równocześnie rozmaite zadania i aktywizuje kolegów swoim nieposkromionym zapałem. Charakteryzuje się konsekwencją, ukazuje upór i opanowanie, umie się odpowiednio inspirować, jednak źle znosi dynamicznie przeobrażające się okoliczności.
Cechuje się odwagą, nie przerażają jej żadne przeszkody, bo potrafi pokonać własny strach i ubóstwia pracować w biegu. Jest to osobnik przewidujący, to rozważny i śmiały planista, cierpliwie przepatruje istniejące dane statystyczne i predykcje oraz nie ufa pomysłom stworzonym na kolanie. Jest to osoba pobożna, umie widzieć zjawiska niedostrzegalne dla pozostałych gapiów i jej dzieła potrafią niezmiernie wzruszać, a więc częstokroć jest mentorem mentalnym dla innych. Jest to człowiek taktowny, można jej powierzyć realizację ryzykanckich misji, które mają związek z dziedzinami bardzo skomplikowanymi i okażą niewykonalne dla jej licznych prekursorów. Jest to osobnik pesymistyczny, najsubtelniejszą jej działalność ogranicza chroniczny deficyt asertywności, powodując marnotrawienie jej umiejętności oraz owocując raptownym rezygnowaniem przed dotarciem do mety. Jest to osoba opanowana, jest to prawdziwy biurokrata, zatem niezwykle nie cierpi być pilnowana i przeważnie mozoli się sumiennie, aczkolwiek w swoim tempie. Jest to osobnik niezależny, autentycznie kocha nieograniczoną niezależność wyboru, więc niech ci nie roi się, że podda się komuś bez pojedynku.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 17 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.