Raczka, 16 lipca ☆ Panie

Raczka, 16 lipca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój humor stanie się dosyć marny, postaraj się zafundować sobie coś przyjemnego.

zdrowie: jesteś dziś zdrojem witalności, wyzyskaj ten stan najdoskonalej, jak tylko potrafisz.

miłość: zapewne nadszedł problem w związku, najsensowniej będzie spędzić czas w swoim domostwie i poświęcać się medytacjom.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Kobieta rak urodzona dnia 16 lipca jest to jednostka konsekwentna, metodycznie prze do mety, działa w sposób przemyślany i zamierzony, jednak często nie umie błyszczeć elokwencją w narzucających konieczność tego okolicznościach. To osobnik zamknięty, jej osobisty umysł potrafi być dla niej obszernym i ogromnym miejscem, chętnie oddaje się ekscentrycznym hobby, jednakże umieszczona na widoku publicznym gubi wiele ze swojego powabu. To osoba apodyktyczna, nienawidzi kwestionowania własnych nakazów i ocenia jako niebezpieczeństwo ludzi niepotwierdzających jej opinii, toteż bywa wyalienowana w swoim środowisku. Jest to jednostka cierpliwa, spełnia się w roli uznanego nauczyciela, częstokroć jest cudownym przewodnikiem i umie wykonać zadania niezmiernie nieciekawe dla pozostałych osób. Często bywa wrażliwa, bardziej przekonuje ją czucie aniżeli rozsądek, nie ceni typowo logicznego postępowania, zatem częstokroć wolałaby przyjść na świat o stulecia temu. Bywa osobnikiem zmiennym, nie potrafi wybrać jednego stanowiska i często nie umie zakończyć zaczętych spraw, częstokroć wkurza swoich wspólników. Jest to jednostka aktywna, wspaniale radzi sobie z niespokojną pracą, haruje niczym automat i nie lęka się roboty.
Jest to człowiek pesymistyczny, najmniejszą jej aktywność ogranicza stały deficyt pewności siebie, skutkując marnotrawieniem jej talentu oraz powodując gwałtowne wycofywanie się w połowie drogi. To jednostka nieustraszona, bardzo rzadko boi się nieznanych wyzwań, bowiem podejmuje starania, by z reguły nie zamartwiać się przed czasem i wszelkie przeszkody raczej nie przerażają jej. Bywa człowiekiem religijnym, niezwykle wzruszają ją kłopoty innych osób i potrafi bardzo zajmująco opisywać emocjonalne wrażenia innych, a więc ważne jest dla niej posiadanie widzów dla własnych wytworów. Jest to jednostka taktowna, umie wykaraskać się z powikłanych i groźnych sytuacji, które wymagają wielkiej dawki kurtuazyjnej subtelności i zazwyczaj przygnębiają pozostałych ludzi. Jest to osobnik rozważny, to przezorny i wytrawny zarządca, analizuje przeróżne scenariusze działań oraz mknie ku finansowemu dobrobytowi pomału, lecz konsekwentnie. To osoba niezależna, stroni od realizowania zewnętrznych dyspozycji, a zatem niech ci nie jawi się, iż zrealizuje zakomunikowane jej zalecenia. To osobnik zrównoważony, nie nudzi jej sumienna realizacja nudnych obowiązków, więc potrafi odpowiednio uhonorować wyrafinowany artyzm i męczy ją współpraca z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 16 lipca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.