Raczka, 30 czerwca ☆ Panie

Raczka, 30 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nie będziesz przejawiać specjalnie korzystnego samopoczucia, postaraj się zrobić sobie jakąś rozrywkę.

zdrowie: zdrowie Ci dzisiaj służy, nie bój się pokazać światu, na co cię stać.

miłość: z całą pewnością wiesz, czego oczekujesz w związku, sięgnij po sprawy których pożądasz.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Kobieta rak, która urodziła się w dniu 30 czerwca, to człowiek aktywny, relaksuje się dynamicznie i lubi żyć w ciągłym pędzie. To jednostka cierpliwa, determinacja w dochodzeniu do celu często pozwala jej uzyskać dostatek, umie być wspaniałomyślnym i otwartym przyjacielem i radzi sobie w charakterze uznanego mentora. Jest to osoba zorganizowana, okazuje uporządkowanie i konsekwencję, kłopoty nie potrafią prędko jej odstręczyć, jednak umie być nadmiernie konwencjonalna w nieprzewidzianych sytuacjach. Jest to osobnik introwertyczny, pragnie przebywać, w swoich osobistych marzeniach, częstokroć potrafi wykazywać ogromny upór przy reperacji zniszczonych przedmiotów, ale doznaje trudności z nawiązywaniem kontaktów z innymi ludźmi. Często bywa niezdecydowana, częstokroć brakuje jej wytrwałości i często nie umie skończyć rozpoczętych zadań, dlatego niezmiernie ciężko toczy się z nią spory. To osoba dominująca, chce zniewolić całą planetę i cudzy opór nie ma dla niej wagi, więc częstokroć ma do czynienia z niejawną opozycją względem swoich aktywności. To jednostka empatyczna, bardziej oddziałuje na nią intuicja niźli rozsądek, nie poważa czysto rozumnego podejścia, a zatem dzisiejsza rzeczywistość często nie odpowiada jej.
Znamionuje się zaradnością, nie znosi wszelkich reguł i ograniczeń, toteż niech ci nie roi się, że podda się komuś bez starcia. To osobnik śmiały, nie przerażają jej żadne przeszkody, ponieważ podejmuje starania, by nie skupiać się na strachu i uwielbia pracować energicznie. To człowiek pesymistyczny, na podejmowanych poprzez nią werdyktach ciąży zazwyczaj przekonanie o swoim niefortunnym losie, skłaniając ją częstokroć do porzucania dość przyzwoicie rokujących inicjatyw oraz skutkując niespodziewanym rezygnowaniem przed końcem. Bywa pobożna, niezwykle wzruszają ją problemy innych osób i jest bardzo zdolna graficznie bądź pisarsko, a więc często jest opiekunem mentalnym dla innych. To jednostka ostrożna, usiłuje nie reagować intuicyjnie, układa przemyślane harmonogramy oraz śpieszy ku sukcesowi mozolnie, aczkolwiek metodycznie. To osobnik kulturalny, daje radę znaleźć wydajne obejścia komplikacji, które potrzebują wielkiej dawki politycznego wyczucia i walczących z nimi ludzi przeważnie szybko popychają do poddania się. Charakteryzuje się zrównoważeniem, powoli odprawia ukochane ceremonie, zatem potrafi docenić elitarną wirtuozerię i irytuje ją współpraca z osobami dynamicznymi.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 30 czerwca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.