Raczka, 28 czerwca ☆ Panie

Raczka, 28 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie w dolnym obszarze stanów średnich, będzie ci potrzene mnóstwo siły woli, żeby nie zmitrężyć tego dnia na próżnym narzekaniu.

zdrowie: będziesz się dzisiaj czuć stosunkowo niespecjalnie, zajmij się jakąś niezbyt męczącą działalnością.

miłość: zapewne czeka Cię konflikt w relacji z partnerem, najrozsądniej zostać w domu i zająć się porządkom.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Zodiakalna pani rak, która urodziła się w dniu 28 czerwca, bywa apodyktyczna, jest rzeczywistą inkarnacją kaprala i często nie zna zbiorowego postrzegania swojej persony, a więc częstokroć ma do czynienia z pasywnym nieposłuszeństwem wobec swoich działań. Jest to człowiek wytrwały, cierpliwość dopomaga jej spostrzec związki niedostrzegalne dla normalnych osób, często jest kapitalnym wychowawcą i spełnia się w roli lubianego mentora. To osobnik niestały, częstokroć brakuje jej hartu ducha i częściej od innych modyfikuje opinię odnośnie celu swojej pracy, dlatego niezwykle ciężko zaczyna się z nią spory. To jednostka uczuciowa, nie boi się romantycznych afektów, nie współpracuje z cywilizacją maszyn, więc przed laptopem często reaguje niby ryba na brzegu. To osoba metodyczna, umie doprowadzić swoje przedsięwzięcia do zyskownego zwieńczenia, postępuje w sposób roztropny i zamierzony, jednak potrafi być nadmiernie formalna w zaskakujących sytuacjach. Znamionuje się introwertyzmem, doskonale bawi się bez towarzystwa, umie poświęcić całą dobę niezrozumiałym czynnościom, ale umieszczona na widoku publicznym traci wiele ze swojego czaru. Jest to jednostka przebojowa, wyzwania pokonuje z marszu i relaksuje się aktywnie.
Jest to osobnik przezorny, stroni od nieostrożnych aktywności, cierpliwie przegląda istniejące zapisy i predykcje oraz pędzi ku sukcesowi z wolna, lecz metodycznie. Jest to osoba opanowana, powoli wykonuje ukochane obrzędy, toteż potrafi zrozumieć wyrafinowaną maestrię i umie zapanować nad sobą w stresujących okolicznościach. Jest to człowiek zaradny, unika wykonywania cudzych zarządzeń, a zatem rozczaruje cię spodziewanie się, iż podporządkuje się komuś bez potyczki. Jest to jednostka fatalistyczna, zawsze dręczy ją powątpiewanie odnośnie poprawności wykonywanych ruchów, skutkując trwonieniem jej zdolności oraz zabierając jej energię nieodzowną do dokończenia rozgrzebanych inicjatyw. Jest to osoba religijna, z reguły jest zdecydowanie bardziej uczuciowa niż większość zbiorowości i potrafi niezmiernie barwnie oddawać duchowe odczucia innych, zatem zazwyczaj trudni się jakimś typem sztuki. To osobnik grzeczny, daje radę wyszukać produktywne obejścia komplikacji, które wymagają potrzeby wykorzystania sprytnych i niejednokrotnie bardzo zawiłych uzasadnień i okażą nierealne dla jej licznych poprzedników. Cechuje się odwagą, niezmiernie rzadko obawia się nieprzewidzianych przeszkód, gdyż pracuje nad tym, by przeważnie nie martwić się przed czasem i jakiekolwiek przeciwności raczej nie zatrważają jej.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 28 czerwca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.