Raczka, 25 czerwca ☆ Panie

Raczka, 25 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czeka cię niezgorsze samopoczucie, chwytaj życie za rogi, nie wiadomo, kiedy przydarzy się powtórnie równie dobry czas.

zdrowie: samopoczucie Ci dzisiejszego dnia dopisuje, udaj się bez obaw przed siebie zabiegać o dzień jutrzejszy.

miłość: skieruj uwagę na swój związek, ponieważ niewykluczone, że nastąpią w tej kwestii niespodziewane problemy.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Raczka urodzona w dniu 25 czerwca bywa osobą chwiejną, często brakuje jej uporu i nazbyt często modyfikuje sąd odnośnie kierunku swojej pracy, a zatem bardzo słabo radzi sobie jako rodzic lub trener. Jest to jednostka aktywna, promieniuje niesamowitym ogniem, nie umie siąść w jednym miejscu i drażni ją bezczynność. To osobnik wrażliwy, nie obawia się lirycznych porywów, nie pokłada ufności w matematycznej strategii likwidowania trudności, dlatego teraźniejsze otoczenie częstokroć nie odpowiada jej. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, ukazuje uporządkowanie i determinację, funkcjonuje w sposób wyważony i sprawdzony, jednak źle znosi szybko przeistaczające się sytuacje. Jest to człowiek apodyktyczny, działa niczym wandal i nie lęka się osądu swojego sposobu bycia, toteż potrafi prowokować rebelie pośród swoich podkomendnych. To osoba cierpliwa, umie bacznie zagłębiać się w cudze opowieści, wytrwałość w dążeniu do finału często pomaga jej uzyskać finansowy dobrobyt i sprawdza się w zawodzie wziętego wychowawcy. To jednostka zamknięta, częstokroć jest odludkiem, ochoczo poświęca się niekonwencjonalnym zamiłowaniom, ale eksponowana na scenie gubi mnóstwo ze swojego czaru.
Bywa uduchowiona, dysponuje twórczą i niezwykle otwartą duszą i jej dzieła potrafią niezmiernie poruszać, a więc często jest opiekunem mentalnym dla innych. Cechuje się rozwagą, to przezorny i śmiały strateg, drobiazgowo komponuje najbłahsze ruchy oraz mknie ku dostatkowi mozolnie, jednakże systematycznie. Jest to osobnik samodzielny, nie cierpi jakichkolwiek zakazów i reguł, więc niech ci nie wydaje się, iż będzie przestrzegała twoich dyrektyw i ograniczeń. Charakteryzuje się spokojem, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego mnicha, zatem bardzo nie znosi być poganiana i umie zapanować nad sobą w nerwowych okolicznościach. Jest to człowiek defetystyczny, wrodzone czarnowidztwo autentycznie utrudnia jej egzystencję, skutkując przepuszczaniem przez nią najrozmaitszych wartościowych możliwości oraz wzmagając groźbę nowych przegranych. Jest to osoba subtelna, daje radę znaleźć produktywne rozstrzygnięcia komplikacji, które wydają się niewykonalnymi a nawet wariackimi i walczących z nimi ludzi na ogół prędko skłaniają do kapitulacji. Jest to osobnik odważny, nie trwożą jej nijakie kłopoty, bowiem bardzo dobrze spełnia się w skomplikowanych warunkach i okazuje wielkie opanowanie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 25 czerwca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.