Raczka, 24 czerwca ☆ Panie

Raczka, 24 czerwca ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czega na ciebie korzystny stan duchowy, używaj życia, takich okresów nie ma za wiele.

zdrowie: to okres zupełnie zadowalającej wydolności, nie lękaj się zmagać się o kolejne dni.

miłość: niewątpliwie rozumiersz, czego pragniesz w miłości, twoje oczekiwania aktualnie mogą się urzeczywistnić.

żywioł woda
jakość kardynalna
natura żeńska
planeta Księżyc
metal srebro
liczba 2 i 7
Astrologiczna pani rak urodzona dnia 24 czerwca cechuje się zdyscyplinowaniem, potrafi umiejętnie zawiadywać swoimi rezerwami, umie się odpowiednio motywować, jednak potrafi być nadto konwencjonalna w nietypowych okolicznościach. To jednostka zamknięta, jest miejscowym mędrcem odległym od życia, chętnie zajmuje się ekscentrycznymi hobby, aczkolwiek ma kłopoty z budowaniem przyjaźni z pozostałymi osobami. Jest to osobnik zmienny, jej poglądy i stanowiska często są wewnętrznie sprzeczne i umie raptownie zrezygnować na moment przed uzyskaniem mety, dlatego niezwykle ciężko zaczyna się z nią negocjacje. To człowiek dominujący, uważa się za jednostkę wykwalifikowaną w każdej dziedzinie i czyjś opór nie posiada dla niej wagi, więc częstokroć przemienia się w wyobcowanego i unikanego wodza. Uwielbia zachowywać się uczuciowo, ufa ezoteryce, nie przepada za światem technicznym, toteż jej żywot jest gwałtowny i nieprzewidywalny. Jest to osoba wytrwała, wytrwałość pozwala jej dostrzec zależności niewidoczne dla normalnych ludzi, potrafi być wspaniałomyślnym i empatycznym przyjacielem i radzi sobie w roli wziętego wychowawcy. Jest to osoba energiczna, nie lęka się roboty i wyśmienicie wytrzymuje nerwową harówkę.
Znamionuje się rozwagą, to przewidujący i śmiały przywódca, analizuje najrozmaitsze scenariusze wydarzeń oraz nie polega na koncepcjach sporządzonych byle jak. To jednostka pobożna, bardzo poruszają ją problemy innych ludzi i w lakonicznej przemowie umie zawrzeć mrowie namiętności, a więc z reguły uprawia jakiś rodzaj twórczości. To osobnik taktowny, nie lęka się brać się za mediowanie zwad, które przedstawiają sobą niezaprzeczalną trudność także dla wytrawnych i twórczych męży stanu i okażą niewykonalne dla jej licznych poprzedników. To człowiek samodzielny, czuje niechęć do wdrażania zewnętrznych zarządzeń, a zatem zawiedzie cię oczekiwanie, że wykona przedstawione jej przykazania. Charakteryzuje się pesymizmem, przyrodzony fatalizm autentycznie gmatwa jej egzystencję, powodując marnotrawienie jej zdolności oraz odbierając jej animusz niezbędny do skończenia rozpoczętych przedsięwzięć. To jednostka nieustraszona, niezmiernie rzadko obawia się nieprzewidzianych przeszkód, bowiem dokłada starań, by raczej nie martwić się z góry i jakiekolwiek przeciwności zwykle nie przerażają jej. Jest to osobnik opanowany, przypomina średniowiecznego mistyka, zatem niezwykle nie znosi być popędzana i denerwuje ją współpraca z osobami pospiesznymi.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ raczka, 24 czerwca
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.