Panna, 08 września ☆ Panie

Panna, 08 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny niewyróżniający się dzień w życiu, postaraj się tchnąć w niego energię, nie gódź się aby wyroki losu zburzyły twoje zamierzenia.

zdrowie: obawiam się, że twoja wydajność jest zupełnie kiepska, próbuj unikać zbytecznej orki.

miłość: znudzenie w obszarze miłości, spróbuj zaskoczyć na tym polu siebie i innych.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Kobieta panna urodzona dnia 8 września to człowiek tradycjonalistyczny, pragnie mieć określone stanowisko w stosunku do wszelkich rzeczy, jej wspólnicy mają obowiązek myśleć tak samo jak ona, a zatem częstokroć ustawicznie trwa przy od dawna wycofanych z użycia metodach i rozwiązaniach. Bywa osobą skrupulatną, chce opanować najbłahsze elementy analizowanego zagadnienia i przepuszcza przez to rok po roku, dlatego niestety multiplikację pytań często uważa za istotniejszą od wynajdywania odpowiedzi. Jest to osobnik konsekwentny, wykonuje pracę bez zbędnych sprintów, umie się adekwatnie motywować, jednak nierzadko przesadnie obstaje za uprzednio stworzonymi pomysłami. Cechuje się szczerością, jest zacnym i rzetelnym pracownikiem, próbuje działać odpowiednio do swoich poglądów, ale jej przyrodzona prawość potrafi owocować wybuchami awersji. Jest to jednostka cierpliwa, sprawdza się w charakterze wziętego wychowawcy, determinacja pozwala jej wychwycić powiązania niewidoczne dla pozostałych ludzi i umie być pobłażliwym i empatycznym przyjacielem. Bywa formalna, przypomina lokomotywę bez amortyzatorów, jest raczej sztywna choć w każdym wypadku również bardzo kurtuazyjna, toteż nie jest lubianym aktywistą. To osobnik strachliwy, pełne brawury osiągnięcia woli odstąpić innym osobom, wybrany przez nią styl działań charakteryzuje przezorność, pomimo tego że częstokroć nadrabia to myśleniem i przemyślnością. To jednostka uczuciowa, nie obawia się zmysłowych afektów, nie ceni czysto rozumowej strategii, a więc współczesna rzeczywistość często nie odpowiada jej.
Jest to osobnik spokojny, bez pośpiechu celebruje ulubione ceremoniały, więc lubi leniwe, kojące czynności i potrafi zapanować nad sobą w stresujących okolicznościach. Jest to człowiek sumienny, swoje misje traktuje serio, pracuje wedle drobiazgowo wypracowanego scenariusza, zatem pomimo fałszywej powolności na ogół wciela w życie swoje koncepcje. Znamionuje się dalekowzrocznością, podejmuje próby, by nie reagować bez zastanowienia, dokładnie planuje najdrobniejsze manewry oraz pędzi ku bogactwu z namysłem, jednakże konsekwentnie. Bywa jednostką ustępliwą, osobiste decydowanie może być dla niej niezmiernie frustrujące, ponieważ boi się wdawać się w konflikty z innymi i nie umie udowadniać przed innymi swoich przekonań. Jest to osoba flegmatyczna, trudno ją oszołomić czarującymi frazami, albowiem liczy się dla niej głównie faktyczna przydatność i usiłuje postępować podług ustalonych planów.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 08 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.