Panna, 07 września ☆ Panie

Panna, 07 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: czeka cię korzystny nastrój, używaj życia, takich dni w życiu nie ma za dużo.

zdrowie: witalność wręcz rozsadza cię, wykorzystaj to najlepiej, jak tylko możesz.

miłość: nuda w związku, wypracowanie spełnienia wymaga w tym obszarze większego wkładu.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Astrologiczna pani panna urodzona w dniu 7 września to człowiek empatyczny, nie obawia się poetyckich porywów, nie przepada za cywilizacją naukową, więc wszechogarniająca industrializacja często stanowi dla niej autentyczne strapienie. Jest to osoba metodyczna, okazuje wytrwałość i dyscyplinę, postępuje w sposób powściągliwy i sprawdzony, jednak nieraz zbytnio upiera się przy wcześniej obmyślonych planach. Jest to osobnik konserwatywny, nie znosi wszelkich reorganizacji i ekscentryzmów, jej współpracownicy mają osądzać rzeczywistość tak samo jak ona, a więc częstokroć czuje się zagubiona w teraźniejszym, życiu. Często bywa konwencjonalna, jej sposób bycia jest częstokroć rutynowy, wydaje się być trwale zamknięta w nieodmiennej technice działania, zatem doskonałe rezultaty osiąga w matematycznych dziedzinach wiedzy pozbawionych krzykliwych fajerwerków. Cechuje się cierpliwością, spełnia się w roli uznanego wychowawcy, potrafi być wielkodusznym i wrażliwym towarzyszem i umie zrealizować zadania niezwykle odstręczające dla normalnych ludzi. Jest to jednostka drobiazgowa, postrzega budowlę niczym wielką stertę detali i traci w ten sposób dzień za dniem, dlatego niestety filozoficzne rozważania potrafią być dla niej bardziej znaczące niż realne wyszukiwanie rozwiązania. Bywa osobnikiem trwożliwym, sport ekstremalny nie jest rekreacją sposobną dla tej osoby, niespecjalnie ufa kiepsko poznanym ludziom, chociaż często jednakże usiłuje walczyć z tymi własnościami swojego temperamentu. Charakteryzuje się lojalnością, umie być prawdziwym kolegą pomocnym w zgryzotach, stara się działać adekwatnie do swoich przekonań, aczkolwiek częstokroć w tej naturalnej życzliwości potrafi zaniedbać własne potrzeby.
Znamionuje się spokojem, powoli odprawia ukochane rytuały, a zatem cały czas z największą przyjemnością spędza na intymnych refleksjach i zwykle pracuje sumiennie, ale w swoim tempie. Jest to jednostka rzetelna, to bezdyskusyjny wzorzec pioniera, funkcjonuje według drobiazgowo przygotowanego harmonogramu, toteż w długofalowej perspektywie z reguły wyprzedza popędliwych czempionów. Jest to osobnik przewidujący, unika nierozważnych aktywności, sporządza przemyślane projekty oraz nie polega na pomysłach napisanych byle jak. Lubi zachowywać się powolnie, ciężko ją oszukać wytwornymi frazesami, gdyż w szczególności ceni ergonomię i próbuje postępować wedle wytyczonych scenariuszy. Bywa osobą uległą, na ogół wypatruje guru i przywódcy, bo często znacząco nie starcza jej pewności siebie i nadmiernie łatwo ulega cudzym presjom.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 07 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.