Panna, 05 września ☆ Panie

Panna, 05 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: kolejny zwykły dzień w kalendarzu, spróbuj go ubarwić, nie zezwól by zrządzenia gwiazd zniszczyły twoje zamierzenia.

zdrowie: jesteś dziś wulkanem siły, wykorzystaj to najskuteczniej, jak tylko się da.

miłość: zapewne nadszedł niewłaściwy czas na zawieranie kolejnych znajomości, najbezpieczniej przebywać w mieszkaniu i poświęcić się bobby.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Kobieta panna urodzona w dniu 5 września to człowiek tradycjonalistyczny, pragnie posiadać określone stanowisko wobec wszelkich rzeczy, na każdą nowość spogląda wrogo i nieufnie, a więc często z uporem trwa przy dawno już anachronicznych metodach i rozwiązaniach. Jest to osoba trwożliwa, wspinaczka wysokogórska nie jest zabawą sposobną dla tego człowieka, niezbyt darzy zaufaniem słabo zapoznane osoby, chociaż częstokroć jednakowoż podejmuje próby, by stawiać czoła tym właściwościom swojej natury. Często bywa emocjonalna, pokłada ufność w kabale, kalkulacje i obliczenia zniechęcają ją, zatem wszechobecna technologia częstokroć oznacza dla niej autentyczne nieszczęście. Znamionuje się szczerością, kumple są dla niej niezmiernie istotni, lojalność w rodzinie jest dla niej sprawą niekwestionowaną, lecz momentami w swoim oddaniu dochodzi aż do przesady. Często bywa skrupulatna, widzi strukturę jako ogromny zespół drobiazgów i nie widzi ogółu spoza szczegółów, dlatego niestety powielanie zastrzeżeń częstokroć uważa za istotniejsze od szukania odpowiedzi. To osobnik cierpliwy, potrafi zyskać mistrzostwo w dziedzinach wymagających długookresowego treningu, w minionych wiekach umiałaby być skrybą kaligrafującym wiekowych tomach i umie cierpliwie zagłębiać się w ludzkie zwierzenia. Lubi zachowywać się konsekwentnie, okazuje determinację i siłę charakteru, przeszkody nie potrafią prędko jej zdeprymować, jednak marnie daje sobie radę z błyskawicznie przeistaczającymi się warunkami. Często bywa formalna, ubóstwia skomplikowany publiczny ceremoniał, wydaje się być na amen zamknięta w nieodmiennej strategii działania, a zatem jest to optymalny koordynator.
Charakteryzuje się flegmatycznością, nie wartościuje wyłącznie po wyglądzie, albowiem w szczególności ceni ergonomię i wszelki obiekt musi mieć dla niej jakąś funkcję. Bywa ustępliwa, przeważnie poszukuje wodza i guru, bo pozostałe jednostki częstokroć uznaje za opiniotwórców i bez trudności pozwala się kierować. To osoba spokojna, wykonuje pracę leniwie oraz bez pośpiechu, toteż zostaje nieczuła na społeczne zagonienie i umie zapanować nad sobą w stresujących sytuacjach. Cechuje się rzetelnością, w żadnym razie nie opóźnia zadań do zrealizowania, jej pomysły nie zawierają błędów, więc mimo pozornej ospałości z reguły urzeczywistnia swoje projekty. To jednostka dalekowzroczna, stroni od nieprzemyślanych aktywności, konstruuje wyrafinowane plany oraz nie polega na konceptach stworzonych niestarannie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 05 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.