Panna, 04 września ☆ Panie

Panna, 04 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: humor w górnym obszarze stanów niskich, będzie ci niezbędne mnóstwo samokontroli, by mimo to działać w miarę do rzeczy.

zdrowie: zdrowie Ci dzisiejszego dnia służy, nie bój się walczyć o lepsze jutro.

miłość: przedstawiasz sobą wcielenie namiętności, zaangażowaniem swojej pracy, jesteś w stanie osiągnąć wszystko.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna urodzona dnia 4 września częstokroć bywa formalna, chce mieć przygotowaną odpowiedź na dowolne dające się pomyśleć zapytanie, jako element społeczeństwa jest często solidna, choć przy tym niezbyt błyskotliwa, toteż nie jest uznanym społecznikiem. Bywa człowiekiem strachliwym, spędzenie deszczu na zewnątrz to dla niej autentycznie ciężkie doświadczenie, niespecjalnie pokłada ufność w słabo poznanych osobach, chociaż częstokroć kompensuje to przemyślnością i planowaniem. Często bywa wrażliwa, nie unika lirycznych uniesień, nie darzy zaufaniem uczonej techniki rozwiązywania przeszkód, a zatem współczesne życie częstokroć nie podoba się jej. Charakteryzuje się systematycznością, konsekwentnie dąży do mety, problemy nie potrafią prędko jej odstręczyć, jednak umie być zbyt oficjalna w zaskakujących okolicznościach. To osobnik wytrwały, umie cierpliwie przysłuchiwać się cudzym gawędom, często raduje ją łowienie ryb i potrafi zrealizować zadania niezmiernie odstręczające dla innych ludzi. Jest to jednostka drobiazgowa, gubi się w niuansach i trwoni z tego powodu żywot, dlatego niestety naukowe przemyślenia potrafią być dla niej bardziej znaczące niż realne szukanie strategii. To osobnik lojalny, jest niezwykle ciepła względem własnego małżonka, lojalność w parze małżeńskiej jest dla niej rzeczą oczywistą, aczkolwiek niejednokrotnie w swojej ofiarności dochodzi aż do pompatyczności. Jest to osoba konserwatywna, ubóstwia posiadać wyrazistą opinię odnośnie wszelkich kwestii, w swoich pociechach najchętniej postrzegałaby własne duplikaty, a więc częstokroć gubi się w dzisiejszej, rzeczywistości.
Jest to jednostka powolna, nie zaprząta jej popisywanie się, gdyż szczególnie lubi ergonomię i zawsze zachowuje się z rozmysłem oraz ostrożnie. Często bywa posłuszna, pragnie zajmować się wyciszającymi, niezwiązanymi z obowiązkiem zawodami, bo częstokroć zdecydowanie brakuje jej pewności siebie i zderzona z czyjąś presją nie daje rady obronić swoich racji. Jest to człowiek spokojny, przypomina średniowiecznego mnicha, zatem bardzo nie znosi być pilnowana i umie zachować opanowanie w niespokojnych sytuacjach. To osoba dalekowzroczna, stroni od niefrasobliwych działań, drobiazgowo aranżuje najmniejsze posunięcia oraz nie wierzy projektom utworzonym na kolanie. Znamionuje się słownością, swoje powinności traktuje serio, pracuje podług dokładnie dopracowanego harmonogramu, więc można doszkalać się od niej ergonomiczności i efektywności.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 04 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.