Panna, 22 września ☆ Panie

Panna, 22 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: stan kondycji psychicznej poniżej średniej, uzbrój się w mnóstwo opanowania, aby działać względnie rozsądnie.

zdrowie: kondycja Ci dzisiaj dopisuje, nie bój się pokazać wszystkim, na co cię stać.

miłość: twój seksapil rozkwita, twoje marzenia właśnie mają szansę się ziścić.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna urodzona dnia 22 września to osoba zachowawcza, stroni od najmniejszych reform i ekscentryzmów, na każdą nowinkę zerka niechętnie i z podejrzliwością, toteż nie aprobuje dokoła siebie wszelkich innowatorów. Bywa człowiekiem lękliwym, brawurowe akty woli pozostawić pozostałym osobom, niespecjalnie wierzy mało zapoznanym ludziom, pomimo tego że częstokroć mimo to dokłada starań, by przeciwstawiać się tym cechom swojego usposobienia. To osobnik wytrwały, często raduje ją wędkarstwo, umie z uwagą przysłuchiwać się ludzkim zwierzeniom i potrafi wykonać zadania bardzo nieciekawe dla normalnych osób. To jednostka sztywna, uwielbia skomplikowany publiczny ceremoniał, nieszablonowość to dla niej prawie inne określenie nieodpowiedniego postępowania, a więc najlepsze rezultaty osiąga w matematycznych przedmiotach wyzutych z krzykliwych ozdób. To człowiek emocjonalny, nie boi się afektowanych afektów, nie ceni typowo rozumnej metodologii, dlatego jej życie jest niespokojne i niesforne. Jest to osobnik wierny, kompani są dla niej niezwykle istotni, jest niezmiernie ceniona przez współpracowników, lecz częstokroć w tej przyrodzonej życzliwości umie nie zatroszczyć się o własne potrzeby. To osoba metodyczna, potrafi rozsądnie gospodarować swoimi środkami, działa w sposób powściągliwy i zamierzony, jednak umie być przesadnie konwencjonalna w zaskakujących okolicznościach. Bywa człowiekiem skrupulatnym, jakąkolwiek rzecz potrafi badać na wszystkie strony i przepuszcza z tego powodu czas, dlatego niestety umie zatopić się na cały rok w działaniu.
To osobnik rozważny, stara się nie zachowywać się intuicyjnie, rozważa rozliczne plany wydarzeń oraz mknie do sukcesu mozolnie, aczkolwiek metodycznie. Charakteryzuje się sumiennością, w żadnym razie nie odwleka spraw do zrealizowania, utrzymuje równy, ale produktywny rytm działalności, a zatem w długoterminowym ujęciu zazwyczaj wyprzedza postrzelonych przodowników. Jest to jednostka flegmatyczna, nie kusi jej popisywanie się, albowiem w najwyższym stopniu lubi przydatność i w osobistych ocenach w każdym wypadku kieruje się beznamiętnymi kalkulacjami. Jest to osoba spokojna, leniwie celebruje ulubione obrzędy, zatem utrzymuje się niewrażliwa na społeczny rozgardiasz i potrafi zapanować nad sobą w nerwowych sytuacjach. Cechuje się uległością, indywidualne podejmowanie wyborów może być dla niej bardzo nieprzyjemne, bo boi się wdawać się w utarczki z innymi i bez problemu pozwala się sterować.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 22 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.