Panna, 21 września ☆ Panie

Panna, 21 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poranek jakich wiele, spróbuj jakoś tchnąć w niego zapał, nie dopuść by napady melancholii zepsuły twoje zamierzenia.

zdrowie: obawiam się, iż twoja wydajność jest nadzwyczaj niezadowalająca, to jest nieodpowiedni czas do dużej aktywności fizycznej.

miłość: nuda w życiu emocjonalnym, osiągnięcie spełnienia domaga się tutaj niebagatelnego oddania.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Astrologiczna pani panna urodzona dnia 21 września jest to osoba pedantyczna, widzi konstrukcję jako potężny zestaw detali i nie widzi całości zza drobiazgów, dlatego niestety umie zakopać się na cały tydzień w pracy. To jednostka zorganizowana, wykonuje pracę bez bezsensownych zrywów, przeciwności nie potrafią łatwo jej odstręczyć, jednak umie być przesadnie formalna w nieprzewidzianych okolicznościach. To osobnik strachliwy, spędzenie deszczu pod gołym niebem to dla niej naprawdę traumatyczne doświadczenie, wybrany przez nią tryb działań znamionuje przezorność, pomimo tego że często kompensuje to rozwagą i kombinowaniem. Jest to człowiek szczery, jest bardzo troskliwa wobec swojej drugiej połowy, stara się zachowywać się stosownie do swoich przekonań, ale częstokroć w tej immanentnej życzliwości potrafi nie dopilnować osobistych interesów. Jest to osoba wytrwała, umie być wspaniałomyślnym i wrażliwym kolegą, potrafi zyskać biegłość w zagadnieniach narzucających konieczność długiego przeszkolenia i na studiach często zdobywa fenomenalne stopnie. Uwielbia zachowywać się uczuciowo, prędzej dociera do niej szósty zmysł niźli rozum, cyfry i kalkulacje odpychają ją, zatem współczesna rzeczywistość częstokroć nie podoba się jej. Jest to jednostka konserwatywna, stroni od niespodziewanych ekstrawagancji i reform, w swoich dzieciach z największą satysfakcją postrzegałaby własne kopie, toteż często wchodzi w zażarte konflikty z własnymi pociechami. Bywa osobnikiem konwencjonalnym, wygląda jak pojazd bez zderzaków, jest dosyć sztywna chociaż zawsze też niezmiernie kurtuazyjna, a więc nie jest uznaną duszą towarzystwa.
To człowiek rozważny, to ostrożny i ambitny przywódca, rozpatruje rozliczne harmonogramy wydarzeń oraz śpieszy ku finansowemu dobrobytowi wolno, aczkolwiek systematycznie. Znamionuje się sumiennością, swoje powinności odbiera serio, utrzymuje monotonny, jednakże efektywny rytm działalności, więc należy uczyć się od niej funkcjonalności i skuteczności. Jest to osoba zrównoważona, działa leniwie oraz bez pośpiechu, a zatem trwa nieczuła na publiczną gonitwę i zazwyczaj pracuje odpowiedzialnie, lecz we własnym tempie. To osobnik powolny, ciężko ją oczarować ładnymi słowami, gdyż w najwyższym stopniu ceni użyteczność i w każdym wypadku zachowuje się przytomnie oraz rozważnie. Bywa człowiekiem ustępliwym, ubóstwia parać się relaksującymi, niezwiązanymi z odpowiedzialnością czynnościami, bowiem częstokroć zasadniczo nie starcza jej śmiałości i skonfrontowana z czyimś naporem nie daje rady obronić swoich racji.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 21 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.