Panna, 20 września ☆ Panie

Panna, 20 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twoje nastawienie wzbija się ku niebu, wyrusz do ataku.

zdrowie: energia aż buzuje w Twoim wnętrzu, spożytkuj ten fakt najdoskonalej, jak tylko możesz.

miłość: kolejny szablonowy poranek w sferze uczuć, spróbuj zaskoczyć w tej sprawie partnera.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna urodzona dnia 20 września charakteryzuje się lojalnością, jest rzetelnym i odpowiedzialnym pracownikiem, do związków małżeńskich podchodzi bardzo na serio, aczkolwiek niejednokrotnie w swojej ofiarności posuwa się aż do przesady. Bywa jednostką strachliwą, nie znosi znajdowania się w ciemnościach, preferowany przez nią tryb aktywności cechuje rozwaga, choć usiłuje zachowywać się rozsądnie i rzetelnie. Jest to osobnik oficjalny, jej zachowanie jest często szablonowe, spontaniczność to dla niej prawie że inne określenie błędnej postawy, a zatem najlepsze rezultaty uzyskuje w ścisłych przedmiotach wyzutych z krzykliwych błyskotek. To człowiek emocjonalny, darzy zaufaniem czarnoksięstwo, nie współdziała ze światem maszyn, więc częstokroć wolałaby urodzić się o setki lat temu. To osoba zachowawcza, lubi posiadać jednoznaczną opinię wobec wszelkich rzeczy, na każdą innowację zerka zawistnie i podejrzliwie, zatem często z uporem obstaje przy od dawna przestarzałych rozwiązaniach i procedurach. To jednostka cierpliwa, potrafi być wielkodusznym i otwartym kumplem, umie osiągnąć mistrzostwo w sprawach wymagających długofalowego przeszkolenia i częstokroć ekscytuje ją łowienie ryb. To osobnik zdyscyplinowany, potrafi mądrze zawiadywać swoimi siłami, umie się należycie motywować, jednak potrafi być przesadnie konwencjonalna w zaskakujących sytuacjach. Bywa skrupulatna, grzęźnie w drobiazgach i nie dostrzega panoramy całości, dlatego niestety akademickie przemyślenia potrafią być dla niej bardziej znaczące niż faktyczne wyszukiwanie strategii.
Jest to człowiek spokojny, wykazuje podobieństwo do średniowiecznego mnicha, a więc odczuwa pociąg do ospałych, wyciszających czynności i zazwyczaj wykonuje pracę sumiennie, ale we własnym rytmie. Jest to osobnik posłuszny, autonomiczne dokonywanie wyborów może być dla niej niezmiernie stresujące, gdyż często zdecydowanie brakuje jej odwagi i nazbyt szybko ustępuje czyimś perswazjom. Jest to jednostka flegmatyczna, nie zwraca uwagi na pozory, ponieważ troszczy się tylko o naprawdę użyteczne rzeczy i w osobistych decyzjach zawsze rządzi się chłodnymi rachunkami. To człowiek słowny, zupełnie nie odkłada zadań do zrealizowania, postępuje podług skrupulatnie wypracowanego scenariusza, toteż powinno się uczyć się od niej efektywności oraz funkcjonalności. Cechuje się przezornością, podejmuje próby, by nie odpowiadać bez zastanowienia, konstruuje skomplikowane projekty i nie ufa koncepcjom utworzonym na kolanie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 20 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.