Panna, 18 września ☆ Panie

Panna, 18 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: samopoczucie do bani, będziesz potrzebować wiele hartu ducha, aby nie zmitrężyć tego dnia na zbędnym narzekaniu.

zdrowie: z żalem należy oświadczyć, że twoja sprawność jest dalece słaba, dołóż starań, by stronić od zbytecznej aktywności.

miłość: najprawdopodobniej nadszedł konflikt w miłości, najbezpieczniej będzie siedzieć w mieszkaniu i poświęcić się bobby.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna urodzona w dniu 18 września jest to osobnik drobiazgowy, zwraca uwagę na mało istotne szczegóły i nie umie spojrzeć na sprawy z boku, dlatego niestety powielanie dociekań często uznaje za bardziej znaczące od wynajdywania rozwiązań. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, potrafi dociągnąć swoje zamierzenia do korzystnego zwieńczenia, umie się prawidłowo inspirować, jednak potrafi być nadto oficjalna w zaskakujących okolicznościach. Jest to jednostka lojalna, koledzy są dla niej bardzo ważni, stara się zachowywać się stosownie do swoich przekonań, aczkolwiek niejednokrotnie w swojej wierności sięga aż do braku powagi. To człowiek formalny, jej zachowanie jest częstokroć schematyczne, jest dość sztywna pomimo tego że w każdym wypadku też niezwykle uprzejma, zatem perfekcyjne efekty otrzymuje w ścisłych dziedzinach wiedzy pozbawionych bufońskich błyskotek. Często bywa nieśmiała, zuchwałe działania preferuje odstąpić pozostałym osobom, niespecjalnie pokłada ufność w kiepsko zapoznanych ludziach, choć częstokroć mimo to dokłada starań, by walczyć z tymi własnościami swojego temperamentu. To osobnik wytrwały, umie uważnie wysłuchiwać cudzych zwierzeń, sprawdza się w zawodzie lubianego nauczyciela i potrafi urzeczywistnić zadania niezmiernie nieatrakcyjne dla innych osób. To osobnik konserwatywny, nie znosi niespodziewanych zmian i udziwniań, na każdą nowość popatruje niechętnie i nieufnie, toteż nie akceptuje wokoło siebie wszelkich reformatorów. Lubi zachowywać się empatycznie, w większym stopniu wpływa na nią przeczucie niż rozsądek, nie ceni kultury technologicznej, a więc często wolałaby przyjść na świat o wieki dawniej.
Cechuje się odpowiedzialnością, to żywy ideał tytana pracy, utrzymuje jednostajny, lecz produktywny rytm pracy, a zatem w długofalowym podejściu na ogół przewyższa porywczych czempionów. Charakteryzuje się spokojem, bez pośpiechu sprawuje ulubione ceremoniały, więc bardzo nie cierpi być poganiana i umie zapanować nad sobą w niespokojnych sytuacjach. To człowiek przewidujący, to ostrożny i ambitny strateg, dokładnie planuje najdrobniejsze akcje oraz nie darzy zaufaniem konceptów utworzonych w pośpiechu. Jest to jednostka powolna, nie interesuje się pozorami, albowiem najbardziej lubi funkcjonalność i próbuje pracować według obranych scenariuszy. Bywa uległa, samodzielne decydowanie może być dla niej niezmiernie nieprzyjemne, bowiem pozostałe osoby częstokroć bierze za opiniodawców i przesadnie łatwo ustępuje czyimś namowom.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 18 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.