Panna, 12 września ☆ Panie

Panna, 12 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: jakość samopoczucia poniżej przeciętnej, będzie ci niezbędne dużo hartu ducha, aby nie zmitrężyć całego dnia na zbędnym marudzeniu.

zdrowie: moc po prostu gorzeje w Tobie, wyzyskaj tę okoliczność najdoskonalej, jak to tylko możliwe.

miłość: goreje w tobie żar uczuć, wysiłkiem swojej działania, jesteś w stanie osiągnąć każdą rzecz.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Kobieta panna, która przyszła na świat w dniu 12 września, jest to osoba konserwatywna, z największą satysfakcją działa w każdym wypadku tak samo jak wcześniej, w swoich dzieciach z największą przyjemnością dostrzegałaby własne odbicia, więc nie aprobuje wokoło siebie jakichkolwiek reformatorów. Uwielbia zachowywać się konsekwentnie, pracuje bez nieskutecznych sprintów, funkcjonuje w sposób przemyślany i zamierzony, jednak często nie starcza jej pomysłowości wskazanej w niespodziewanych okolicznościach. To człowiek lękliwy, bohaterskie dokonania preferuje pozostawić pozostałym osobom, bywa strachliwa w otoczeniu nieznanych ludzi, choć częstokroć umie wyśmienicie realizować się w sprawach niedomagających się nadmiernego kozaczenia. Charakteryzuje się wiernością, potrafi być najlepszym przyjacielem użytecznym w strapieniach, ofiarność w małżeństwie jest dla niej rzeczą niezaprzeczalną, aczkolwiek niejednokrotnie w swojej szczerości dochodzi aż do sztuczności. To osobnik pedantyczny, grzęźnie w szczegółach i nie umie spojrzeć na sytuacje z szerszej perspektywy, dlatego niestety potrafi ugrząźć na cały dzień w działaniu. To jednostka wytrwała, umie urzeczywistnić zadania niezwykle odpychające dla innych osób, potrafi być pobłażliwym i otwartym kolegą i często cieszy ją wędkowanie. Częstokroć bywa wrażliwa, w większym stopniu przekonuje ją intuicja niźli intelekt, nie przywiązuje wagi do czysto racjonalnej strategii, zatem wszechobecne uprzemysłowienie często oznacza dla niej prawdziwą udrękę. Bywa konwencjonalna, jej postępowanie jest częstokroć szablonowe, nieszablonowość to dla niej nieomal inne określenie błędnej postawy, toteż jest to doskonały wodzirej.
To człowiek powolny, nie wartościuje tylko w oparciu o wygląd, albowiem zawsze bierze pod uwagę oczekiwane korzyści i wszelki obiekt musi mieć dla niej jakieś zastosowanie. Jest to osobnik uległy, lubi zajmować się spokojnymi, niezwiązanymi z obciążeniem pracami, bo pozostałe osoby często uznaje za autorytety i nie umie tłumaczyć przed innymi swoich przekonań. Znamionuje się opanowaniem, jest to naturalny urzędas, a zatem każdy czas najchętniej spędza na prywatnych rozważaniach i męczy ją kooperacja z ludźmi kąpanymi w gorącej wodzie. To jednostka rzetelna, w żadnym razie nie odwleka spraw do zrealizowania, postępuje wedle drobiazgowo wykonanego projektu, a więc pomimo fałszywej ospałości z reguły wciela w życie swoje plany. To osobnik dalekowzroczny, podejmuje próby, by nie zachowywać się intuicyjnie, analizuje rozmaite scenariusze wydarzeń oraz dąży ku bogactwu powoli, ale systematycznie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 12 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.