Panna, 11 września ☆ Panie

Panna, 11 września ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: dzionek nie odznaczający się niczym specjalnym, postaraj się jakimś sposobem tchnąć w niego energię, nie pozwól by napady melancholii zepsuły twoje plany.

zdrowie: siła po prostu rozsadza cię, spożytkuj ten stan najlepiej, jak tylko się da.

miłość: twój temperament znajduje się na wysokim poziomie, twoje życzenia teraz mają szansę się ziścić.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Astrologiczna kobieta panna urodzona dnia 11 września to osoba cierpliwa, potrafi być pobłażliwym i wrażliwym przyjacielem, umie umiejętnie wyczekiwać na odpowiedni moment i spełnia się w zawodzie uznanego mentora. Charakteryzuje się lojalnością, kompani są dla niej niezmiernie cenni, jest niezwykle szanowana przez kolegów, jednak często w tej wrodzonej kurtuazji potrafi nie zaspokoić swoich interesów. Jest to osobnik drobiazgowy, zwraca uwagę na niezbyt ważne niuanse i nie widzi całości spoza detali, dlatego niestety umie ugrząźć na cały tydzień w robocie. Cechuje się konsekwencją, potrafi mądrze zarządzać swoimi zasobami, przeciwności nie umieją łatwo jej zniechęcić, jednak nieraz nazbyt przywiązuje się do poprzednio obmyślonych planów. To jednostka tradycjonalistyczna, nie cierpi najmniejszych zmian i ekscentryzmów, na każdą ciekawostkę zerka zawistnie i sceptycznie, a więc częstokroć czuje się zagubiona we współczesnej, rzeczywistości. Bywa człowiekiem uczuciowym, wyjść z kłopotów wypatruje w zabiegach magicznych i w znakach, nie polega na akademickim trybie likwidowania problemów, więc często wolałaby urodzić się o wieki wcześniej. Bywa jednostką lękliwą, spędzenie deszczu na dworze to dla niej autentycznie ciężkie doświadczenie, niespecjalnie pokłada ufność w kiepsko poznanych osobach, mimo że częstokroć jednakże stara się stawiać czoła tym właściwościom swojej osobowości. Często bywa sztywna, chce mieć sprawdzoną replikę na dowolną dającą się pomyśleć kwestię, jako przedstawiciel zbiorowości jest częstokroć solidna, pomimo tego że zarazem niezbyt lotna, a zatem najwspanialsze efekty otrzymuje w ścisłych dziedzinach wiedzy pozbawionych szpanerskich ozdobników.
To osobnik powolny, nie zajmuje jej kozaczenie, gdyż wartość ma dla niej zwłaszcza praktyczna przydatność i wszelki przedmiot musi posiadać dla niej jakiś cel. Jest to jednostka słowna, to ewidentny wzór pioniera, funkcjonuje według dokładnie sprokurowanego scenariusza, zatem w długotrwałym ujęciu z reguły przewyższa popędliwych czempionów. Jest to człowiek opanowany, powoli sprawuje ukochane rytuały, toteż bardzo nienawidzi być popędzana i potrafi zachować samokontrolę w stresujących sytuacjach. Często bywa uległa, uwielbia poświęcać się wyciszającym, niezwiązanym z obciążeniem działaniom, bo inne osoby częstokroć postrzega za opiniotwórców i nie umie udowadniać przed innymi swoich przekonań. To osobnik ostrożny, wystrzega się nieostrożnych aktywności, drobiazgowo układa najbłahsze ruchy oraz pędzi do bogactwa wolno, aczkolwiek systematycznie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 11 września
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.