Panna, 28 sierpnia ☆ Panie

Panna, 28 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: twój stan psychiczny stanie się stosunkowo kiepski, strzeż się by nie zachowywać się agresywnie w stosunku do innych.

zdrowie: uprzedzam, iż twoja wydolność jest niezwykle zła, dołóż starań, by wykręcić się od zbytecznej pracy.

miłość: stanowisz inkarnację namiętności, jeżeli przynajmniej zamarzysz sobie, jesteś w stanie dostać każdą rzecz.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Pani panna urodzona w dniu 28 sierpnia to człowiek metodyczny, okazuje uporządkowanie i nieustępliwość, potrafi się należycie motywować, jednak kiepsko radzi sobie z prędko przeobrażającymi się warunkami. Jest to osoba tradycjonalistyczna, z największym zapałem pracuje w każdym wypadku analogicznie jak wcześniej, na wszelką nowinkę patrzy bez entuzjazmu i nieufnie, więc często z uporem trwa przy dawno już zdezaktualizowanych rozwiązaniach i strategiach. Cechuje się lojalnością, jest niezwykle ciepła w stosunku do własnego współmałżonka, stara się działać właściwie do swoich przekonań, aczkolwiek niekiedy w swojej uczciwości posuwa się aż do przesady. Częstokroć bywa oficjalna, wygląda jak wehikuł bez zderzaków, jest dosyć sztywna mimo że zawsze także bardzo taktowna, toteż jest to perfekcyjny animator. Jest to osobnik emocjonalny, nie obawia się romantycznych ekscytacji, nie współpracuje z domeną maszyn, zatem wszechobecna industrializacja często jest dla niej prawdziwą plagą. Jest to jednostka wytrwała, w szkole częstokroć uzyskuje fenomenalne oceny, wytrwałość w kroczeniu do celu często dopomaga jej osiągnąć finansowy dobrobyt i częstokroć jest wspaniałym przewodnikiem. Często bywa lękliwa, śmiałe dokonania preferuje zostawić innym ludziom, lubiany przez nią tryb aktywności charakteryzuje przezorność, pomimo tego że częstokroć mimo to próbuje walczyć z tymi własnościami swojej natury. Bywa skrupulatna, pragnie poznać najsubtelniejsze elementy poznawanej sprawy i nie widzi całości spoza drobiazgów, dlatego niestety umie utknąć na cały dzień w pracy.
Lubi zachowywać się powolnie, nie szacuje tylko w oparciu o wygląd, ponieważ liczy się dla niej zwłaszcza rzeczywista użyteczność i w osobistych rozstrzygnięciach w każdym wypadku rządzi się wyrachowanymi rachunkami. Jest to osoba spokojna, wykonuje pracę powoli oraz bez pośpiechu, a zatem niezmiernie nie znosi być nadzorowana i przeważnie mozoli się sumiennie, jednakże we własnym rytmie. To jednostka dalekowzroczna, podejmuje próby, by nie odpowiadać odruchowo, bierze pod uwagę różnorodne plany działań oraz nie wierzy projektom stworzonym na kolanie. Jest to człowiek sumienny, swoje misje postrzega poważnie, postępuje według drobiazgowo sprokurowanego scenariusza, a więc pomimo złudnej opieszałości zazwyczaj urzeczywistnia swoje pomysły. Charakteryzuje się ustępliwością, często musi parać się realizacją nielubianych przez siebie zajęć, bo obawia się uczestniczyć w utarczkach z innymi i bez problemów pozwala się prowadzić.

polityka prywatności   mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 28 sierpnia
OK
Ta strona wykorzystuje pliki cookie do analizowania ruchu i mierzenia skuteczności reklam.

Więcej informacji o tym, jak używamy plików cookie.