Panna, 28 sierpnia ☆ Panie

Panna, 28 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: poziom kondycji psychicznej poniżej średniej, uzbrój się w dużo opanowania, żeby nie stracić tego dnia na zbytecznym narzekaniu.

zdrowie: twoja kondycja stanowczo kuleje, dbaj o siebie i nie bierz się za skomplikowane operacje.

miłość: skieruj uwagę na swoje relacje, bo przypuszczalnie pojawią się w tej dziedzinie pewne zawirowania.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Pani panna urodzona w dniu 28 sierpnia to człowiek metodyczny, okazuje uporządkowanie i nieustępliwość, potrafi się należycie motywować, jednak kiepsko radzi sobie z prędko przeobrażającymi się warunkami. Jest to osoba tradycjonalistyczna, z największym zapałem pracuje w każdym wypadku analogicznie jak wcześniej, na wszelką nowinkę patrzy bez entuzjazmu i nieufnie, więc często z uporem trwa przy dawno już zdezaktualizowanych rozwiązaniach i strategiach. Cechuje się lojalnością, jest niezwykle ciepła w stosunku do własnego współmałżonka, stara się działać właściwie do swoich przekonań, aczkolwiek niekiedy w swojej uczciwości posuwa się aż do przesady. Częstokroć bywa oficjalna, wygląda jak wehikuł bez zderzaków, jest dosyć sztywna mimo że zawsze także bardzo taktowna, toteż jest to perfekcyjny animator. Jest to osobnik emocjonalny, nie obawia się romantycznych ekscytacji, nie współpracuje z domeną maszyn, zatem wszechobecna industrializacja często jest dla niej prawdziwą plagą. Jest to jednostka wytrwała, w szkole częstokroć uzyskuje fenomenalne oceny, wytrwałość w kroczeniu do celu często dopomaga jej osiągnąć finansowy dobrobyt i częstokroć jest wspaniałym przewodnikiem. Często bywa lękliwa, śmiałe dokonania preferuje zostawić innym ludziom, lubiany przez nią tryb aktywności charakteryzuje przezorność, pomimo tego że częstokroć mimo to próbuje walczyć z tymi własnościami swojej natury. Bywa skrupulatna, pragnie poznać najsubtelniejsze elementy poznawanej sprawy i nie widzi całości spoza drobiazgów, dlatego niestety umie utknąć na cały dzień w pracy.
Lubi zachowywać się powolnie, nie szacuje tylko w oparciu o wygląd, ponieważ liczy się dla niej zwłaszcza rzeczywista użyteczność i w osobistych rozstrzygnięciach w każdym wypadku rządzi się wyrachowanymi rachunkami. Jest to osoba spokojna, wykonuje pracę powoli oraz bez pośpiechu, a zatem niezmiernie nie znosi być nadzorowana i przeważnie mozoli się sumiennie, jednakże we własnym rytmie. To jednostka dalekowzroczna, podejmuje próby, by nie odpowiadać odruchowo, bierze pod uwagę różnorodne plany działań oraz nie wierzy projektom stworzonym na kolanie. Jest to człowiek sumienny, swoje misje postrzega poważnie, postępuje według drobiazgowo sprokurowanego scenariusza, a więc pomimo złudnej opieszałości zazwyczaj urzeczywistnia swoje pomysły. Charakteryzuje się ustępliwością, często musi parać się realizacją nielubianych przez siebie zajęć, bo obawia się uczestniczyć w utarczkach z innymi i bez problemów pozwala się prowadzić.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 28 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.