Panna, 25 sierpnia ☆ Panie

Panna, 25 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: wartość nastroju poniżej normy, będziesz potrzebować mnóstwo hartu ducha, żeby nie zmitrężyć tego dnia na próżnym rozpaczaniu nad swoją dolą.

zdrowie: będziesz się dzisiejszego dnia czuć raczej niezbyt rewelacyjnie, zajmij się jakąś średnio męczącą aktywnością.

miłość: prawie na pewno nadchodzi niewskazany okres na widywanie osób, najmądzej siedzieć w swoim domostwie i poświęcić się oglądaniu seriali.

żywioł ziemia
jakość zmienna
natura żeńska
planeta Merkury
metal brąz
liczba 5
Panna urodzona w dniu 25 sierpnia często bywa lękliwa, nie cierpi znajdowania się w ciemności, niespecjalnie polega na mało poznanych osobach, choć częstokroć niemniej jednak dokłada starań, by stawiać czoła tym właściwościom swojej natury. Cechuje się wytrwałością, spełnia się w zawodzie lubianego nauczyciela, umie być wielkodusznym i wrażliwym kompanem i potrafi osiągnąć biegłość w sprawach wymagających długookresowej nauki. Bywa emocjonalna, rozwiązań problemów wygląda w urokach i w horoskopach, nie współpracuje z kulturą maszyn, zatem przed komputerem często reaguje jak pingwin na pustyni. Bywa człowiekiem konwencjonalnym, chce dysponować gotową repliką na każde dające się pomyśleć zapytanie, improwizacja to dla niej nieomalże synonim złej postawy, dlatego jest to kapitalny organizator. Charakteryzuje się lojalnością, umie być prawdziwym towarzyszem przydatnym w kłopotach, jest niezmiernie chwalona przez wspólników, jednak chwilami w swoim zaangażowaniu dociera aż do bufonerii. Bywa jednostką skrupulatną, jakąkolwiek rzecz potrafi analizować niezmiernie drobiazgowo i nie umie spojrzeć na sytuacje z szerszej perspektywy, dlatego niestety nie jest narwańcem w trakcie szukania strategii. Jest to osobnik konserwatywny, unika wszelkich ekstrawagancji i reorganizacji, jej współpracownicy muszą myśleć tak samo jak ona, a zatem częstokroć uporczywie trzyma się od dawna anachronicznych rozwiązań i metod. To osoba zorganizowana, okazuje siłę charakteru i determinację, potrafi się odpowiednio motywować, jednak kiepsko daje sobie radę z błyskawicznie przeistaczającymi się okolicznościami.
Znamionuje się sumiennością, jest bardzo nieustępliwa i zdyscyplinowana, pracuje podług skrupulatnie sprokurowanego grafiku, a więc warto uczyć się od niej skuteczności oraz funkcjonalności. Jest to jednostka spokojna, nie męczy jej sumienne realizowanie nieurozmaiconych zadań, więc zostaje odporna na zbiorowy pośpiech i przeważnie wykonuje pracę sumiennie, aczkolwiek we własnym rytmie. Jest to człowiek flegmatyczny, ciężko ją oszołomić pięknymi słowami, albowiem wartość ma dla niej przede wszystkim realna użyteczność i w każdym wypadku stara się konstruować długofalowe ekstrapolacje. Bywa ustępliwa, samodzielne dokonywanie wyborów może być dla niej niezwykle niepokojące, bo często zdecydowanie brakuje jej pewności siebie i śmiałość i przemoc umieją wymusić na niej modyfikację stanowiska. Jest to osoba przewidująca, to dalekowzroczny i odważny dowódca, tworzy wyrafinowane plany oraz prze ku sukcesowi mozolnie, jednakże konsekwentnie.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ panna, 25 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.