Lwica, 08 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 08 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: nastrój w dolnym sektorze stanów średnich, potrzebujesz mnóstwo siły woli, aby nie zmitrężyć dzisiejszego dnia na próżnym narzekaniu.

zdrowie: bywały dawniej zdrowsze dni, weź się do jakieś przeciętnie wymagającej działalności.

miłość: najpewniej czeka Cię niewłaściwy dzień na zawieranie nieznanych relacji, najsensowniej wydaje się siedzieć w swoim domostwie i oddawać się oglądaniu seriali.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Kobieta lew urodzona dnia 8 sierpnia to jednostka energiczna, porywa współpracowników swoim nieokiełznanym zapałem i lubi żyć w nieprzerwanym pędzie. Bywa egocentryczna, jest zupełnie zafiksowana na sobie, wszelkie rzeczy powinny kręcić się wokół jej postaci i umie być zwinnym oszustem. To osoba lojalna, jest rzetelnym i sumiennym podwładnym, do związków odnosi się bardzo serio, aczkolwiek nieraz w swojej ofiarności posuwa się aż do bufonerii. Znamionuje się zdyscyplinowaniem, potrafi dociągnąć swoje projekty do pomyślnego zakończenia, trudności nie umieją prędko jej zniechęcić, jednak potrafi być zanadto sztywna w zaskakujących okolicznościach. Uwielbia zachowywać się towarzysko, jest urodzonym aktywistą, lubi czarować swoich odbiorców, ale często ubóstwia ogłaszać oceny mało roztropne. Charakteryzuje się napastliwością, chce osiągnąć zwycięstwo nie licząc się z kosztami i śpieszy odważnie przed siebie. To osobnik naturalny, jest popularna w grupie, pragnie wypowiadać się otwarcie, lecz na nieszczęście, niekiedy formułuje myśli nazbyt szczerze. To człowiek apodyktyczny, uważa się za osobę wykwalifikowaną w każdym zagadnieniu i uznaje za niebezpieczeństwo ludzi niepotwierdzających jej punktu widzenia, zatem częstokroć natyka się na niejawny sprzeciw dla swoich działań. To osobnik wścibski, chce poznać każde zagadnienie, więc ochoczo wędruje po całym globie oraz radzi sobie w profesjach wiążących się z dociekliwością.
To osoba nieustraszona, umie wykonać sprawy nierealne dla innych ludzi, albowiem dąży do tego, by zazwyczaj nie bać się z góry i lubi pracować energicznie. Cechuje się kompromisowością, nie denerwują odmienne gusty i nie interesuje jej nakłanianie kolegów do swoich przekonań, toteż jest działaczem charytatywnym dopominającym się o wolność ludzi wykluczonych. Jest to jednostka samodzielna, nie cierpi jakichkolwiek zakazów i norm, a zatem niech ci nie roi się, że podporządkuje się zaordynowanym jej pouczeniom. Jest to osobnik optymistyczny, tryska ożywczym entuzjazmem, nawet w fiasku usiłuje wypatrzyć zalety, dlatego chętnie zajmuje się eksploracją nieprzebytych uprzednio stref. Jest to osoba stanowcza, zrozumiale i precyzyjnie uzewnętrznia swoje potrzeby, jeśli sytuacja tego wymaga, zdecydowanie i merytorycznie tłumaczy swoje osądy oraz radośnie przyjmuje wszelkie korzystne reorganizacje w otoczeniu. To jednostka żywiołowa, ubóstwia postrzegać przed sobą dokładnie wyznaczone cele, każdy problem pragnie rozgryźć błyskawicznie i prezentuje należyty kurs mniej rzutkim od siebie. Bywa ksenofobiczna, oczekuje drobiazgowej realizacji swoich zaleceń, dowolną niezgodność opinii uważa za akt wrogości, a więc często wszczyna starcia ze znajomymi. To człowiek porywczy, personifikuje sobą dość bezsensowną ideę, iż permanentna, ociupinę stuknięta jazda bez trzymanki też może stanowić jakiś sposób na egzystencję i nie potrzeba zbytnio przeginać z bezustanną samodyscypliną.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 08 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.