Lwica, 06 sierpnia ☆ Panie

Lwica, 06 sierpnia ☆ Panie

dzisiejsze prognozy

samopoczucie: zbliża się niezgorszy nastrój, używaj życia, nie wiesz, kiedy przydarzy się powtórnie taki czas.

zdrowie: twoja wydolność jest dość marna, miej dla siebie wyrozumiałość i nie bierz się za rozbudowane przedsięwzięcia.

miłość: znudzenie w związku, spróbuj zaskoczyć w tej sprawie swojego parntera.

żywioł ogień
jakość stała
natura męska
planeta Słońce
metal złoto
liczba 1 i 4
Astrologiczna pani lew, która przyszła na świat w dniu 6 sierpnia, częstokroć bywa dominująca, łaknie podbić całą Ziemię i nie lęka się oceniania swojego zachowania, toteż jest wyalienowana w swoim środowisku. To osoba bezpośrednia, jest lubiana w otoczeniu, nienawidzi owijać w bawełnę, jednakże wielkoduszność nie jest jej wybijającą się stroną. Jest to osobnik ciekawy, pragnie poznać wszystko, więc na zawsze zostaje w niej szczeniacka skłonność do dziwienia się rzeczywistości oraz często poświęca się rzadkim zamiłowaniom. To człowiek przedsiębiorczy, ubóstwia żyć w permanentnym pędzie i lubi tworzyć awangardowe projekty. Jest to jednostka szczera, potrafi być doskonałym przyjacielem lojalnym w zmartwieniach, szczerość w związku małżeńskim jest dla niej rzeczą niepodważalną, ale jej wrodzony legalizm umie powodować erupcje awersji. Bywa człowiekiem błyskotliwym, jest gejzerem najrozmaitszych pomysłów, przechowuje w duchu nieprzebrany zasób opowiadań, lecz częstokroć uwielbia ogłaszać sądy niezbyt wyważone. Bywa osobą samolubną, cechuje ją niedobór wrażliwości i pozostali ludzie mają rozwikływać jej problemy. To osobnik zorganizowany, mozoli się bez zbędnych sprintów, kłopoty nie potrafią szybko jej odstręczyć, jednak często nie daje rady wykazywać się kreatywnością w narzucających konieczność tego sytuacjach. Częstokroć bywa wojownicza, zmierza do zwycięstwa nawet po trupach, chętnie prowadzi zatargi i urzeczywistnia ambitne koncepcje.
Jest to osoba tolerancyjna, dysponuje bardzo ciekawską i wieloaspektową umysłowością i nie bawi jej przekonywanie towarzyszy do swoich przekonań, zatem jest organizatorem charytatywnym ubiegającym się o równouprawnienie grup dyskryminowanych. Jest to człowiek samodzielny, nie znosi wdrażania zewnętrznych rozkazów, a więc niech ci nie zdaje się, że zrealizuje przedstawione jej polecenia. To jednostka ksenofobiczna, jest wielce przekonana o własnej perfekcyjności, dowolną różnicę punktu widzenia uznaje za akt wrogości, dlatego umie znaleźć porozumienie jedynie ze zbliżonym do niej maniakiem. Lubi zachowywać się spontanicznie, stanowi naoczne potwierdzenie, iż egzystencja pod presją harmonogramu nie jest optymalną decyzją i często nasze instynktowne działania ukazują największą efektywność. To osoba odważna, niezmiernie rzadko boi się nieprzewidzianych wyzwań, gdyż doskonale radzi sobie ze stresem i pragnie pracować w biegu. Jest to osobnik pogodny, w każdym wypadku zerka z pogodą ducha w jutro, popełnione pomyłki postrzega jako kopalnię użytecznego doświadczenia, a zatem nie gubi nadziei nawet w nieprzyjemnych okolicznościach. Jest to osoba zdecydowana, wspaniale zna swoje oczekiwania, ochoczo prowadzi zmagania z innymi oraz radośnie przyjmuje wszelkie pozytywne zmiany w życiu. Jest to człowiek szybki, uwielbia widzieć przed sobą starannie obrane plany, przeważnie zaczyna aktywność momentalnie i bez zwlekania i odważnie wybiega rozważaniami przed własne towarzystwo.

mapa   teksty
materiały   kontakt
horoskopy ☆ panie ☆ lwica, 06 sierpnia
Serwis internetowy, który przeglądasz, używa cookies. Są to pliki zapisywane na urządzeniu użytkownika, w celu zliczania odwiedzin, targetowania reklam oraz na potrzeby wtyczek social mediów. Informacje z nich udostępniamy firmom tworzącym nasze statystyki oraz serwującym reklamy. Możesz zmodyfikować zakres w jakim Twoja przeglądarka będzie zapisywała i przechowywała wspomniane informacje, korzystając z jej panelu ustawień.